PSG Transfer Haberlerinde Geçen Hafta: Parisliler Mauricio Pochettino’nun yerine Jose Mourinho’yu istiyor; Ander Herrera kalmak istiyor ve daha fazlası


Paris Saint-Germain (PSG), yeni sezon öncesinde kadrosunu geliştirmek için çalışıyor. Ligue 1 şampiyonları, gelecek sezonda UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kuşatmak için can atacaklar.

Bu arada Parisliler, Jose Mourinho’nun mevcut teknik direktör Mauricio Pochettino’nun yerine geçmesini istiyor. Başka bir yerde, Ander Herrera yazdan sonra Parc des Princes’te kalmak istiyor.

Bu notta, 4 Haziran 2022’deki önemli PSG transfer hikayelerine bir göz atın:


PSG, Mauricio Pochettino’nun yerine Jose Mourinho’yu istiyor

Jose Mourinho, Parc des Princes'te aranıyor.
Jose Mourinho, Parc des Princes’te aranıyor.

PSG, Jose Mourinho’nun bu yaz kulübün dizginlerini Mauricio Pochettino’dan devralmasını istiyor. 90 Dakika.

Ligue 1 devleri, geçen sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’ni teslim edemeyen Arjantinli menajerleriyle bağlarını kesmeye devam ediyor. Kulüp hiyerarşisi şimdiden yedekleri arıyor ve Mourinho, işle ilişkilendirilecek en son isim.

Jose Mourinho’dan PSG’ye gitmek çok eğlenceli olurdu. Bunu gerçekleştir.

Mourinho’nun kıskanılacak bir özgeçmişi var ve yakın zamanda AS Roma’yı UEFA Konferans Ligi’ne yönlendirdi.

Parisliler, suları test etmek için Portekizlilerin maiyetiyle zaten dolaylı temas halindeler. Mourinho’nun Roma’ya yerleştiğine inanılıyor, ancak Paris’e taşınma ihtimali göz ardı edilemez.


Ander Herrera, Parc des Princes’te kalmak istiyor

Ander Herrera, Parc des Princes'te kalmak istiyor.
Ander Herrera, Parc des Princes’te kalmak istiyor.

Ander Herrera, gelecek sezon PSG’de kalacağını açıkladı.

İspanyol orta saha oyuncusu 2019’da Parc des Princes’e geldiğinden beri takımın içinde ve dışında. Herrera’nın Ligue 1 devlerinin bu yaz boşaltmak istediği oyuncular arasında olduğu ve Athletic Club ile bağlantılı olduğu bildiriliyor.

Ander Herrera anlatıyor @partidazocope: “Atletic Club’a ve hayranlarına çok saygı duyuyorum ama bu yaz onlara katılmayacağım”. 🔴 #PSGPlanım belli, gelecek sezon %100 Paris Saint-Germain forması giyeceğim.

Yine de, konuşuyorum El Partidazo de COPE’a göre Herrera, gelecek sezon kulüpte kalacağından emin görünüyordu.

Athletic Club ve hayranlarına çok saygı duyuyorum ama bu yaz onlara katılmayacağım. Planım açık; Herrera, “Gelecek sezon %100 Paris Saint-Germain için oynayacağım” dedi.


Lucas Digne, Kylian Mbappe’nin Parislilerle sözleşmesini uzatma kararını destekliyor

Kylian Mbappe geçen ay Real Madrid'i reddetti.
Kylian Mbappe geçen ay Real Madrid’i reddetti.

Lucas Digne, Kylian Mbappe’nin PSG ile yeni bir anlaşma imzalamayı seçmekte haklı olduğuna inanıyor. Fransız, bu yaz Real Madrid ile yoğun bir şekilde bağlantılıydı, ancak geçen ay Parc des Princes’teki kalışını uzatmayı seçti.

Ile konuşmak Futbol TransferleriDigne, Mbappe’nin Parislileri UEFA Şampiyonlar Ligi zaferine taşıyacağını öngördü.

“Bence iyi seçti çünkü bu, projenin kalbi olacağı kendi ülkesindeki sevgili kulübü. O harika bir oyuncu… o gelecek ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanan ilk PSG takımında lider bir yıldız olabilir” dedi.

Digne ayrıca Les Bleus’un arka arkaya FIFA Dünya Kupalarını kazanmak gibi nadir bir başarıya ulaşmayı planladığını da açıkladı.

“Ülkem için seçilmek her zaman büyük bir zevk ve gururdur. Les Bleus her zaman hayatımın bir parçası oldu, bu yüzden gerçekten çok şey ifade ediyor. 2013’te 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nı kazanan 17 yaşından beri Fransa için oynuyorum.”

O devam etti:

“Sonra 2014’te Les Bleus’a gittim. Ve şimdi 44 kez Fransa formasını giydim. Üssümüz Clairefontaine’de o kadar çok bulundum ki, kendimi evimde gibi hissediyorum. Ama aynı zamanda çok özel. her zaman.”

Digne ekledi:

“İyi bir atmosferde aşırı hırsları olan harika bir oyuncu grubumuz var ve birlikte gerçekten çok çalışıyoruz. Teknik direktörümüz Didier Deschamps kazanabileceğini kanıtladı ve pozisyonlar için harika bir rekabete sahibiz, aynı zamanda harika bir takım ruhuna sahibiz.”

Şu sonuca varmıştır:

“Elbette Katar’da kazanmak için oynayacağız, ancak şampiyonluk için başka yarışmacılar da olacak. Bir ülkenin arka arkaya Dünya Kupası şampiyonluğu kazanması çok ender bir durum, değil mi? Ama neden denemiyorsunuz? ”

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-psg-transfer-news-roundup-parisians-want-jose-mourinho-mauricio-pochettino-replacement-ander-herrera-wants-stay-4-june-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel