“Programa önceden bakarsanız, bunun olduğunu biliyordunuz”


LeBron James’in Pazartesi gecesi Cleveland’daki zaferi birçok kişinin dikkatini çekti. Draymond Green bir paylaştı. Instagram gönderisi “ESPN’de NBA”, James’in istatistiklerini gösteren Pazartesi günü yayınlandı. Green, Lakers’ın galibiyetiyle ilgili görüşünü paylaştı.

Draymond Green, LeBron James’in Cleveland’daki büyük gecesine tepki gösterdi

Golden State Warriors’ın uzun adamı Draymond Green şunları söyledi:

“Programa önceden bakarsanız, bunun olacağını biliyordunuz.”

LeBron James, Cleveland’a hükmetmeye yabancı değil, bu yüzden Green’in varsayımı mantıklı. Cleveland, LeBron’un neredeyse ikinci iç saha oyuncusu, “The Akron Hammer”. Orada her oynadığında bir performans sergileyeceğinden emin.

Green’in yorumları Lakers’ın Cleveland’ı James’in 38 sayı, 11 ribaund ve 12 asistle 131-120 geride bırakmasının ardından geldi.

James, Cleveland için (849) Miami Heat veya Lakers’ın toplamından daha fazla maç oynadı, bu yüzden şehirdeki başarısı sürpriz değil.

Cleveland’da geçirdiği süre boyunca maç başına 27.2 sayı, 7.3 ribaund ve 7.3 asist ortalamaları tutturdu. Cleveland ile James, tüm zamanların en büyük NBA Finalleri galibiyetlerinden birini başardı. Cavaliers’ı Steph Curry ve Golden State Warriors’a karşı 3-1 geride bıraktı.

Böyle bir başarı şehirde kutlanır ve her döndüğünde enerji tutulur. James, Ohio, Akron’dan olduğundan, onun için Cleveland’daki enerji her zaman elektriktir.

James, pozitiflikten çok etkilendi ve harika bir gece geçirdi. Eski arkadaşı ve takım arkadaşı Kevin Love’ın üzerine bir poster yapıştırdığı için neredeyse fazla harika görünüyor.

"Programa önceden bakarsanız, bunun olduğunu biliyordunuz"

LA Lakers (31-41) böyle bir zafere büyük ihtiyaç duyuyordu ve James teslim oldu.

Green’e sorsaydın, bu onun tahmini olurdu. James’in takım arkadaşlarının moral desteğine ihtiyaç duyduğunda Cleveland’a dönüşü, Cavaliers için bir felaket tarifiydi.

James, NBA lideri 30.0 sayı, 8.2 ribaund ve 6.2 asist ortalamalarıyla oynuyor.

Lakers (31-41) kalan 10 maçla Batı Konferansı’nda dokuzuncu sırada bulunuyor.

Los Angeles büyük olasılıkla play-in oyunlarının Dokuz-On Maçına gidiyor ve playofflarda 8 numaralı tohumu kapmak için iki maç kazanması gerekiyor.

Lakers, sekizinci sıradaki LA Clippers’ı (36-37) 4.5 maç geride bıraktı. Yedi-Sekiz Maçının galibi, son sırada yer alan Dokuz-On Oyunu oynayarak, 7 numaralı seribaşını alacak.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-if-looked-schedule-advance-knew-happening-draymond-green-reacts-lebron-james-big-performance-cleveland?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir