Prime Video, 18 Kasım’dan itibaren Hindistan’ın erkekler Yeni Zelanda turu için sürükleyici ve yerelleştirilmiş CANLI kriket deneyimini duyurdu


Hindistan’ın en sevilen yayın hizmeti Prime Video, hayranları memnun edecek bir dizi duyuruyla 18 Kasım’da başlayacak ve merakla beklenen Hindistan erkekler Yeni Zelanda turunun heyecanını artırıyor.

Her ikisi de Avustralya’da iyi bir T20I kampanyasına sahip olan Hindistan ve Yeni Zelanda, 18 Kasım ile 30 Kasım arasında oynanacak üç T20 ve 3 ODI içeren sınırlı bir seride karşı karşıya gelecek. Dizi CANLI olacak ve yalnızca, Yeni Zelanda’da oynanan tüm erkek ve kadın kriket maçlarını özel olarak yayınlayan resmi Hindistan bölgesi hak sahibi olan Prime Video’da özel olacak.

Yaklaşan dizilerden bahsetmişken, Sushant Sreeram, yönetmen – SVOD işletmesi, Prime Video, Hindistan söz konusu –

“Eğlence söz konusu olduğunda, dil seçimi, şov ve film türleri, müşterilerin en sevdikleri eğlenceyi izlemeyi tercih ettiği cihazlar ve çok daha fazlası olsun, eğlence söz konusu olduğunda çok çeşitli Hindistan’da heterojen olan birçok şey var. Ancak ülke genelinde herkesin oybirliğiyle tutkulu olduğu bir mutlak birleştirici var ve bu kriket! Son 6 yıldaki ilgi çekici şov ve film listemizle müşterilerimize süper hizmet vermeye çalıştık ve onlar kesinlikle en sevdikleri eğlence destinasyonları olarak Prime Video’yu seçtiler.”

“Şimdi, çok dilli yayınlarla sürükleyici ve erişilebilir hale getirilen canlı kriket, fantastik stüdyo programlaması ve bizi diziye götürecek mükemmel bir yorumcu seti ile, sadece lejyonlar için üstün bir deneyim sunmayacağımızdan eminiz. Ama Prime Video’yu çok daha heyecanlı, keyifli ve herkes için eğlencenin ilk tercihi haline getiriyor.”

“Hindistan ve Yeni Zelanda, yakın geçmişte beyaz top oyunlarının zirvesindeydi ve kriket eylemi şimdi Avustralya’dan Yeni Zelanda’ya taşınırken, önümüzdeki haftalarda dünyanın en iyi iki takımından bazı patlayıcı kriket bekliyoruz. ” diye ekledi Sreeram.

Prime Video, İngilizce, Hintçe, Tamilce, Kannada ve Telugu dillerinde canlı yorumlar ve maç programları sunacak. Hayranlar ayrıca bu dillerdeki grafiklere de tabi tutulacak.

Ravi Shastri, Zaheer Khan, Ashish Nehra, Gundappa Viswanath, Anjum Chopra, Venkatpathy Raju gibi eski kaptanlar ve kriketçiler, diğerleri arasında, Hindistan rekoru doğrudan Yeni Zelanda’ya karşı kırmaya çalışırken, farklı dillerdeki anlayışlı yorumlarıyla maçları canlandıracak. BlackCaps, Mavi Giyen Adamları 2019 ICC Kriket Dünya Kupası’ndan elendi ve ayrıca 2021’deki Dünya Test Şampiyonası’nın açılış finalinde Hindistan’ı mağlup etti.

Dizi için yorumcuların tam listesi aşağıdaki isimleri içerir:

ingilizce – Ravi Shastri, Harsha Bhogle, Anjum Chopra, Simon Doull ve Murali Kartik, Gaurav Kapoor –(Sunucu)

Hintçe – Zaheer Khan, Ashish Nehra, Ajay Jadeja, Mohammad Kaif ve Ajit Agarkar

Tamilce – WV Raman, Hemang Badani ve L Sivaramakrishnan, S Sriram

kannada – Gundappa Viswanath, Veda Krishnamurthy, Shankar Prakash, Venkatesh Prasad, K Jeshwant

Telugu – Venkatpathy Raju, Sunitha Anand, Sudhir Malwvedi, Vijay Malwvedi

Hayranlar için kriket deneyimi burada bitmiyor. Prime Video ayrıca her oyundan önce İngilizce canlı bir saatlik ön gösteri sunacak. Devre arası molası, ilk devrelerin özeti ve ikinci devrenin ön izlemesi olan 15 dakikalık bir gösteriye sahip olacak. Canlı program ayrıca Prime Video’nun kriket uzmanlarından oluşan 30 dakikalık bir maç sonrası sunumu ve analizini içerir.

Canlı sporlar için yeni bir izleme deneyimi sunan Prime Video, müşterilere oyun içi dil seçici ve “Hızlı Özet” gibi yeni özellikler sunacak. Oyun içi dil seçici, müşterilerin oyuncudan çıkmadan dili (örn. İngilizce’den Hintçe’ye) sorunsuz bir şekilde değiştirmesine olanak tanır. Devam etmekte olan bir oyuna katılan müşteriler, canlı yayına otomatik olarak geçmeden önce “Hızlı Özet” özelliğini kullanarak oyunun etkileyici anlarını yakalayabilir.

Hindistan erkekler Yeni Zelanda turu, Prime Video’da reklamların yer aldığı ilk CANLI kriket dizisi olacak ve markaların Prime Video’nun tüm ülkeye yayılmış, yüksek katılımlı müşterilerinden oluşan premium tabanına ulaşmasına yardımcı olacak. Prime Video memnuniyetle karşıladı Airtel Xstream Fiber Altı sınırlı uluslararası maçın yer aldığı yayının sunum sponsoru olarak. Tüketici markaları MPL, Nescafé, Gürültü, OLX Otomobilleri, ve video Sahip olmak ortak sponsorlar olarak gemiye gelin. Ayrıca markalar gibi AMFI ve DBS reklamveren olarak da onayladılar.

Maçları izlemek için tüketiciler, ana sayfada sunulan canlı maçı bulabilecekleri ilgili cihazlarında Prime Video uygulamasına gidebilirler. Android ve Smart TV cihazlarında, üst navigasyondaki Kriket sekmesini seçebilirler. Kriket bölümünün açılış sayfası, CANLI maçların yanı sıra önceki maçların tam oynatmalarını da içerecek.

Tüketiciler, eşleşmenin tadını çıkarmak için kendi seçtikleri bir dil akışını seçebilirler. Sayfada ayrıca maçların önemli özetleri de yer alacak – Süper Altılılar ve hızlı bir şekilde yetişmek için kısa özetler. Taraftarlar bu maçları web tarayıcıları, mobil cihazları, internete bağlı TV’leri, set üstü kutuları, Fire TV çubukları ve diğer uyumlu cihazları aracılığıyla çevrimiçi olarak yayınlayabilirler. Prime Video ile uyumlu cihazların listesi veya kaydolmak için lütfen adresini ziyaret edin. primevideo.com.

Çok yıllı ortaklığın bir parçası olarak, Yeni Zelanda’da tüm formatlarda oynanan uluslararası erkek ve kadın kriket maçları, yalnızca Prime Video India’da sunulacak.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-prime-video-announces-immersive-localised-live-cricket-experience-marquee-india-men-s-tour-new-zealand-november-18?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir