Pretty Polly Stakes: Eğer zemin sağlam kalırsa Dreamloper, Ed Walker ekibi için İrlandalı atamaya hazırlanıyor | Yarış Haberleri


Ed Walker, Dreamloper’ın Pazar günü Curragh’daki Alwasmiyah Pretty Polly Stakes yarışından önce İrlanda’da çok fazla yağmur görmek istemiyor.

Her ikisinin de galibi, bu sezona Newmarket’teki Dahlia Stakes’te ve ParisLongchamp’taki Prix d’Ispahan’da – ilk kez Grup Bir’de ilk kez vurduğu yer – bu hafta sonu 10 furlong’a çıkacak.

Joseph O’Brien’ın Prix Saint-Alary kazananı Above The Curve ve Paddy Twomey’den La Petite Coco’nun ev sahibi takımdan sert bir muhalefet yapması muhtemel, ancak Walker, belirsiz bir görünümle tahmin edilen yağmur hakkında daha fazla endişe duyuyor.

Dreamloper (kırmızı ipekler) Newmarket'te az farkla kazandı
Resim:
Dreamloper (kırmızı ipekler) Newmarket’te az farkla kazandı

Walker, “Sadece hava durumunu izliyorum ama plan pazar günü” dedi.

“Çok yumuşak olmasını istemiyorum, biraz yağmur tahmini var, bu yüzden sadece göz kulak olacağız.

“İyi ve iyi durumda. Oraya gitmeyi umuyoruz ve Cuma günü her şey yolundaysa, plan büyük ölçüde bu.

“Bu yarış her zaman planımızdı, ama sonra onunla tekrar seyahat etmek istemediğimizi düşündük ve bunun yerine Falmouth’u bekleyebileceğimizi düşündük. Ama sonra oraya gitmenin mantıklı olduğunu düşündük.

“Gelişiyor, son iki koşusu kariyerinin en iyileri oldu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12638461/pretty-polly-plan-for-dreamloper-but-rain-would-be-a-concern

Yorum yapın

SMM Panel