Premier Lig kulübü haftasonuna kadar Liverpool defans oyuncusu için anlaşma yapmayı umuyor: Raporlar


Yeni terfi eden Premier Lig kulübü Nottingham Forest, Liverpool’un defans oyuncusu Neco Williams’ı haftasonuna kadar imzalamak için bir anlaşmaya varmaya istekli. atletik.

Liverpool, 2022-23 sezonu öncesinde kadrosunu güçlendirmek için hiç zaman kaybetmedi. Darwin Nunez, Fabio Carvalho ve Calvin Ramsay’i bu yaz toplam 73 milyon £ karşılığında imzaladılar.

Ancak, Kırmızılar şimdi dikkatlerini birkaç oyuncuyu harekete geçirmeye çevirdi. Sadio Mane, Bundesliga şampiyonu Bayern Münih’in kadrosuna katıldı. 35 milyon £ değerinde bir anlaşmaTakumi Minamino ise 15,5 milyon sterline AS Monaco’ya taşındı.

Williams, Merseyside merkezli kulüple olan ilişkisine son vermek için sıradaki olabilir. Eski Fulham kiralık yıldızı Southampton’dan transfer faizinin konusu olurken, Craven Cottager’a dönüşü de tartışıldı.

Ancak Nottingham Forest, 21 yaşındaki oyuncunun hizmetlerini almak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Yeni terfi eden Premier Lig kulübünün, Liverpool tarafından reddedilen 15 milyon sterlinlik bir teklif gördüğü iddia edildi.

Steve Cooper’ın tarafı, Galler enternasyonalini imzalamak için bir anlaşma üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bahsedilen kaynağa göre, oyuncuyu indirmek için bir anlaşmaya varmaları olasıdır.

Nottingham Forest, bu yaz Ligue 1 kulübü Troyes’ten 22 yaşındaki sağ bek Giulian Biancone ile anlaştı. Ancak, Premier Lig’e dönmeden önce bölgelerini daha da güçlendirmeye istekli görünüyorlar.

Liverpool’un Williams için bir hamle yapması için ne kadar para alacağını göreceğiz. Welshman’ın yanı sıra, Tricky Trees de rapora göre hafta sonu Bayern Münih’in sol beki Omar Richards’ı imzalamak için bir anlaşmaya varmayı umuyor.


Williams, Liverpool formasıyla 13 Premier Lig maçına çıktı.

Williams, 2009’da ilk çıkışını yapmadan önce Reds akademisinde yükseldi. Sağ bek, 2019-20 sezonunda Arsenal’e karşı EFL Cup galibiyetinde Anfield takımı için ilk maçını oynadı.

21 yaşındaki oyuncu, Premier Lig’deki ilk maçına Jurgen Klopp’un tarafında Haziran 2020’de Crystal Palace karşısında çıktı. O zamandan beri Merseyside merkezli kulüp için 13 üst düzey maça çıktı.

Williams, geçen sezonun ikinci yarısını Championship’te kiralık olarak Fulham’da geçirdi. Cottagers için tüm yarışmalarda 15 kez göründü ve terfi etmelerine yardımcı oldu.


Dakir Mohammed Thanveer tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-premier-league-club-hope-strike-deal-liverpool-defender-weekend-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir