Premier Lig, gelecek sezondan itibaren maç başına beş oyuncu değişikliğine gidecek | Futbol HaberleriPremier Lig, gelecek sezondan itibaren maç başına beş oyuncu değişikliğine gidecek | Futbol Haberleri

Premier Lig kulüpleri, gelecek sezondan itibaren maç başına beş oyuncu değişikliğine izin verilmesi konusunda anlaştı.

En iyi uçuş kulüpleri, Perşembe günü 20 Premier Lig kulübünün tamamının bir hissedar toplantısında, oyuncu değişikliği kuralı değişikliği lehinde oy kullandı.

Başlangıçta koronavirüs pandemisi nedeniyle Mayıs 2020’de beş yedek oyuncu tanıtıldı, ancak 2020/21 sezonu ve bu kampanya için üç yedek oyuncuya geri döndü.

Daha önce, takımlar son iki yılda birkaç kez beş yedek oyuncu getirilmesine karşı oy kullanmıştı.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. Sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12578904/premier-league-to-introduce-five-substitutions-per-match-from-next-season

Yorum yapın