Premier Lig futbolcusu iki tecavüz olayı şüphesiyle yeniden tutuklandıktan sonra kefaletle serbest bırakıldı | Futbol HaberleriPremier Lig futbolcusu iki tecavüz olayı şüphesiyle yeniden tutuklandıktan sonra kefaletle serbest bırakıldı | Futbol Haberleri

Kuzey Londra’da tecavüz şüphesiyle tutuklanan Premier Lig futbolcusu, bugün farklı bir kadına yönelik iki tecavüz olayının daha şüphesiyle tutuklandı ve ardından kefaletle serbest bırakıldı.

Metropolitan Polisine göre, oyuncu ilk olarak Pazartesi günü Barnet’te tutuklandı ve ardından tutuklamanın gerçekleştiği Salı günü gözaltında kaldı.

Yasal nedenlerle ismi açıklanmayan oyuncu, önümüzdeki aya kadar kefaletle serbest bırakıldı ve soruşturmalar devam ediyor.

Yayınlanan kuvvetten güncellenmiş bir açıklama Gökyüzü Spor Haberleri “4 Temmuz’da 20’li yaşlarında bir kadının tecavüze uğradığı iddiası polise bildirildi. İddia edilen tecavüzün Haziran 2022’de gerçekleştiği bildirildi.

“4 Temmuz’da bir adam tecavüz şüphesiyle Barnet’teki bir adreste tutuklanarak gözaltına alındı.

“Gözaltındayken, 2021 yılının Nisan ve Haziran aylarında 20’li yaşlarında farklı bir kadına karşı işlendiği iddia edilen iki tecavüz olayı şüphesiyle tutuklandı.

“Ağustos ayında kefaletle serbest bırakıldı. Durumla ilgili soruşturmalar devam ediyor.”
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12646396/premier-league-footballer-released-on-bail-after-re-arrest-on-suspicion-of-two-additional-rape-incidents

SMM Panel PDF Kitap indir