Popüler yıldız 4 ay sonra topuk olarak geri dönecek, SummerSlam yeni taçlandırılmış şampiyon için plan yapmıyor mu? (3 Temmuz 2022)


Money in the Bank 2022’den sonraki RAW. SmackDown’ın önceki bölümü, SummerSlam 2022 ile sona erecek olan aksiyon dolu bir Temmuz ayıyla başladı.

SummerSlam hazırlıkları bu gece resmen başlıyor, bu da WWE takvim yılının ikinci büyük şovuna giden yolda olduğumuz anlamına geliyor. RAW, 2022’nin çoğu için daha iyi bir şov olduğu için heyecanlanacak çok şey var.

Peki WWE Pazartesi Gecesi bizi neyle şaşırtabilir? İşte bazı olasılıklar:


#5. Logan Paul RAW’a dönüyor… ama karakter değişikliği olmadan mı?

Logan Paul, WWE ile çok yıllı, çok maçlı bir anlaşmada resmen imzaladı. Son iki WrestleManias sırasında ringde ve bir karakter olarak kendini kanıtladı.

YouTuber, The Miz için geleceğini ve SummerSlam’de onunla karşılaşabileceğini duyurdu. Maç henüz resmi olmasa da, The A-Lister’ın bu hafta RAW’da Logan Paul’a yanıt vermesi bekleniyor.

Reklamın doğası Paul’ün RAW’da olmadığını ima etse de, görünüşünün kendisi bir sürpriz olarak kullanılabilir. Geri dönüp bıraktığı aynı topuk karakterine devam ederse daha da şok edici olurdu.

The Miz’in WrestleMania 38 dönüşü, Logan Paul’ün yüzünün döndüğünü gösterdi, ancak bildiğimiz gibi, topuk olarak çok daha iyi çalışıyor.


#4. WWE, SummerSlam’den önce Bobby Lashley için plan yapmayacak mı?

Bobby Lashley, sadece şampiyonluk açısından değil, maç kalitesi açısından da inanılmaz bir yıl geçiriyor. Her gece birinci sınıf canlı etkinliklerde inanılmaz maçlar ve harika hayran tepkileri ile gerçek zirvesine ulaştığını hissediyor.

The All Mighty, Theory’yi tahttan indirerek üç kez Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu olurken, ikincisi Bank in the Bay Money oldu. Unvan değişikliğinin el değiştirmesi güzeldi, ancak WWE’nin genç süperstar için kıdemli Lashley’den daha fazla planı olduğu açık.

The All Mighty için sırada ne olduğunu görmek ilginç olacak. ve WWE’nin SummerSlam 2022’de onun için saklayacak bir şeyi yoksa şaşırtıcı olurdu.


#3. Bianca Belair, Carmella rekabetini çabucak bitiriyor ve yoluna devam ediyor

Carmella, MITB 2022'de kaybettikten sonra Bianca Belair'e maç sonrası saldırı başlattı
Carmella, MITB 2022’de kaybettikten sonra Bianca Belair’e maç sonrası saldırı başlattı

Bianca Belair, Money in the Bank 2022’de RAW Kadınlar Şampiyonasını korumak için Carmella’yı yendi. İyi bir çabaydı, ancak maç sonrası Carmella Belair’e saldırarak bir açıklama yaptı.

Bu, düşmanlıklarının bitmekten çok uzak olduğunun açık bir göstergesidir. Bu aynı zamanda Rhea Ripley’nin SummerSlam için zamanında hazır olmayabileceği anlamına da gelebilir. Ama eğer öyleyse, üçlü tehdit açısı olasılığı var.

Bununla birlikte, Belair ve Carmella’nın RAW’da bir rövanş maçı yaptıklarını ve rekabetlerini sonlandırdıklarını görmek şaşırtıcı olurdu.


#2. WWE, Becky Lynch ile Asuka arasındaki rekabeti aniden sonlandıracak mı?

Money in the Bank 2022'de hiçbir kadın başarıya ulaşamadı
Money in the Bank 2022’de hiçbir kadın başarıya ulaşamadı

Asuka vs. Becky Lynch, geçtiğimiz aylarda WWE TV’deki en eğlenceli feudlardan biriydi. İmparatoriçe’nin dönüşünden bu yana, 1 numaralı çekişme ve bir MITB eleme noktası içeren yüksek bahisli maçlarda defalarca karşı karşıya geldiler.

Tekrar karşılaştıklarında hangisinin öne çıkacağını söylemek zor çünkü ikili neredeyse her zaman birbirlerine karşı galibiyet takası yaptı. İdeal olarak, aralarındaki rekabet, Becky Lynch’in hikayesini devam ettirmek için SummerSlam 2022’de sonuçlanmalıdır.

Ancak WWE, seriyi resmi bir final maçı olmadan bitirerek hızlı bir sürpriz yapabilir.


#1. Seth Rollins vs Riddle SummerSlam’den önce mi olacak?

Seth Rollins vs. Riddle SummerSlam'de bekleniyor
Seth Rollins vs. Riddle SummerSlam’de bekleniyor

Seth Rollins ve Riddle Money in the Bank çantasını kazanamadı.

İkincisi kazanmak için büyük bir favori olarak önerilse de, Rollins ve Riddle eli boş ayrılırken Theory maçı kazandı.

İkisinin birkaç hafta önce RAW’daki etkileşimi göz önüne alındığında, Riddle vs. Rollins SummerSlam’in yönü gibi görünüyor.

Bununla birlikte, WWE, RAW’da rekabeti ücretsiz TV’de oluşturmak ve SummerSlam’de her iki adam için farklı planları yapmak için basitçe yapabilirdi. Pek mantıklı olmazdı, ama biraz şaşırtıcı olurdu.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/5-surprises-can-happen-raw-mitb-popular-star-return-4-months-heel-summerslam-plans-newly-crowned-champion-july-3rd-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir