Pokemon GO’da Remote Raid Pass’ler nasıl kullanılır?


Remote Raid Pass’ler, Pokemon GO’daki birçok eğitmen için büyük bir yardımdır.

Alola Sezonu şimdiden başlamışken, şimdi Raid avına çıkmanın tam zamanı. Alola’nın dört koruyucusundan ikisi Kademe 5 Baskın patronlarıydı ve Tapu Bulu da yolda.

Bu, zaten ortaya çıkmış olan Thundurus Therian-Forme’un tepesinde. Remote Raid geçişlerinin nasıl kullanılacağını öğrenmek, eğitmenlere çok fazla zaman (ve gaz parası) kazandıracaktır.


Eğitmenler Raid Pokemon ile uzaktan nasıl savaşabilir?

Pokemon GO'da Remote Raid Pass'ler nasıl kullanılır?

Remote Raid Pass kullanmak, sıradan bir Raid Pass kullanmaya çok benzer. Mobil oyunun Ana ekranında, sağ alt köşede bir Pokemon ile bir dürbün olmalıdır; eğitmenlerin tıklaması gereken şey budur.

Oradan, bir sonraki ekranda Raid seçeneğini seçin. Oyun, oyuncuya kaç tane Remote Raid Pass’ı olduğunu söyleyecektir, bu yüzden kaç tane kaldığını unutma konusunda endişelenmene gerek yok. Raid düğmesine tıklamak, eğitmenlerin devam eden bir Raid’e katılmalarını sağlar.

Yine de başarılı olmak için eğitmenler güçlü rakiplere dikkat etmelidir. Bu Baskın patronları oldukça hantaldır ve güçlü bir kontrol olmadan herhangi bir hasar almak zordur.

Örneğin, Tyranitar, katıksız hacmi ve inanılmaz derecede yüksek Saldırı statüsü nedeniyle korkunç bir Baskın patronudur. Neyse ki, Dövüş hareketleri ona 4 kat hasar verir. Bu nedenle, akıllı eğitmenler koleksiyonlarında kullanmak için herhangi bir Dövüş tipi bulabilecekler.

Tyranitar gibi bir Raid patronunu yenmek için birçok eğitmene ihtiyaç duyulacak (The Pokemon Company aracılığıyla Resim)
Tyranitar gibi bir Raid patronunu yenmek için birçok eğitmene ihtiyaç duyulacak (The Pokemon Company aracılığıyla Resim)

Baskın partisi boyutu, dikkat edilmesi gereken başka bir şeydir. Kademe 1 Baskın patronları esasen bir oyuncu tarafından yenilebilirken, daha yüksek Seviye Baskın patronları yalnızca iki veya daha fazla eğitmen yardım ettiğinde düşer. Mega Tier Raids için, genellikle dört veya beş eğitmenin savaşa katılması önerilir.

Her Raid patronu, yenildikten sonra ödülleri bırakacak. Yine de en iyi ödülleri almak için eğitmenlerin patronu kısa sürede yenmesi gerekecek. Bu nedenle, genellikle büyük bir grupla Baskın avına çıkmanız tavsiye edilir.

Bir eğitmen muhtemelen güçlü bir Aerodactyl’e sahip bir Mega Charizard Y’yi tek başına “yapabilir”, ancak bir grup eğitmen onu çabucak indirebildiğinden ve böylece herkese daha fazla Mega Charizard Energy sağladığından “istemeyebilir”.Düzenleyen Sijo Samuel Paul
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pokemon/how-use-remote-raid-passes-pokemon-go?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın