Pokemon GO’da Remote Raid Pass nasıl alınır


Remote Raid geçişleri, günümüzde Pokemon GO eğitmenlerinin en iyi arkadaşı olabilir.

Season of Alola tüm gücüyle, eğitmenler bu Raid patronu Pokemon’lardan bazılarıyla savaşmak ve yakalamak isteyecekler. Alola’nın dört koruyucusundan ikisi Baskınlar aracılığıyla serbest bırakıldı, ardından Tapu Bulu geliyor. Remote Raid geçişleri, bu Raid dövüşlerine erişmenin en kolay yoludur.


Pokemon GO eğitmenleri nasıl daha fazla Remote Raid Pass alabilir?

Pokemon GO'da Remote Raid Pass nasıl alınır

Remote Raid Pass almanın en temel yolu onu mağazadan satın almaktır. Bunlar 100 Poke Coin değerinde olacak. Alternatif olarak, eğitmenler ayrıca 250 Poke Coin’e mal olacak üç Remote Raid Pass paketi alabilirler.

Ancak eğitmenlerin, herhangi bir zamanda en fazla üç Uzaktan Baskın Geçişine sahip olabileceklerini akıllarında tutmaları gerekir. Yani, tek tek satın almalarına rağmen, eğitmenler sadece üç kez satın alabilirler.

Bununla birlikte, eğitmenlerin Remote Raid Pass’leri ücretsiz olarak almalarının birkaç yolu daha var. Örneğin, Araştırma Atılımlarını tamamlamak onlara genellikle bir Uzaktan Baskın Geçişi kazandırabilir.

Thundurus Therian-Forme şu anda savaşmak için Remote Raid Pass kullanmak için harika bir patron (Resim üzerinden Niantic)
Thundurus Therian-Forme şu anda savaşmak için Remote Raid Pass kullanmak için harika bir patron (Resim üzerinden Niantic)

Ayrıca, bu Nisan ayında her Pazartesi, bir Poke Coin’in düşük fiyatı için mağazada Remote Raid Pass içeren bir paket sunulacak. Bunun gibi fırsatlar genellikle mevcut değildir, bu nedenle eğitmenler kesinlikle ayın Pazartesi günleri dükkana gitmelidir.

Uzaktan Baskın Geçişleri, eğitmenlerin Baskınlara güvenli bir mesafeden katılmalarını sağlar. Bu yeni oyun özelliği, pandemi sırasında eklendi, böylece eğitmenler hala evlerinin rahatlığında Pokemon ile savaşabilirler.

Şu anda, efsanevi Thundurus Therian-Forme dahil, eğitmenlerin savaşabileceği birkaç ilginç Raid patronu var. Raid bosslarının tam dağılımı şu şekilde:

  • Aşama 1: Starly, Blitzle, Shinx, Klink, Rockruff
  • 3. Aşama: Raichu, Fearow, Alolan Graveler, Druddigon
  • Kademe 5: Thundurus Therian-Forme
  • Mega Katman: Mega Manetrik

Bu Uzaktan Baskın Geçişlerini kullanmak için eğitmenlerin Ana ekranı yüklemeleri ve sol alt kısma bakmaları yeterlidir. Altlarında bir Pokemon silueti olan bir çift dürbün bulmaları gerekir. Buna tıklamak, oyuncuları Raid içeren yeni bir ekrana götürecektir.

Bu ekranda antrenörün kaç Raid Pass’ı kaldığı not edilir. Oradan, geriye kalan tek şey Savaş düğmesine tıklamak ve bu hareketleri spam göndermeye başlamak.Düzenleyen Sijo Samuel Paul
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pokemon/how-get-remote-raid-passes-pokemon-go?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın