Pokemon GO’da parlak Machop nasıl yakalanır


Pokemon GO, ana seriye çok benzer şekilde, eğitmenlerin karşılaşması ve yakalaması için bir dizi parlak Pokemon’a sahiptir. Bu, Nesil I’de tanıtılan ilk Dövüş tipi Pokemonlardan biri olan Machop’u içerir.

Şu anda, eğitmenler, yakalamak için parlak Pokemon’un adil payına sahip olan devam eden GO Sezonunun tadını çıkarıyor. Ancak, parlak Machop’un vahşi doğada veya olaylar aracılığıyla baskınlarda daha sık görüneceği konusunda herhangi bir duyuru yapılmadı.

youtube kapağı

Ne olursa olsun, kesinlikle zor olacak olsa da, eğitmenlerin bu özel parlaklığı yakalaması hala mümkün.

Oyuncular, bu yeşil renkli Dövüş türünü kendileri için yakalamak istiyorlarsa, Pokeballs, tütsü ve cazibe modülleri gibi öğeleri stoklamalıdır.


Pokemon GO eğitmenlerinin şu anda parlak Machop’u yakalamak için vahşi doğaya bağlı kalmaları gerekecek

Machop ve Mankey, parlak formlarını yaklaşık üç yıl önce aldılar (Resim, LiftingAndZombies/Youtube aracılığıyla)
Machop ve Mankey, parlak formlarını yaklaşık üç yıl önce aldılar (Resim, LiftingAndZombies/Youtube aracılığıyla)

Bir Pokemon GO etkinliğinin yardımı olmadan, eğitmenler oyundaki parlaklıkların çoğuyla karşılaşmak için zorlu bir savaşa girecekler. Ancak, yine de vahşi doğada ve baskınlarda hala çok fazla varlar.

Şu anda, Machop 1 yıldızlı bir baskın patronu olarak listelenmiyor, yani eğitmenlerin taş ocaklarını bulmak için vahşi doğada kalmaları gerekecek.

Machop’un bolca ortaya çıktığı bir yere gitmek, aramaya önemli ölçüde yardımcı olacaktır. Oyuncular, parlak formunu bulma şansına sahip olmak için küçük ama güçlü Pokemon ile karşılaşmaları en üst düzeye çıkarmak isteyeceklerdir.


Pokemon GO’da parlak Machop bulmak için ipuçları

youtube kapağı

Parlak Machop’u bulmak için, eğitmenler bir şehir veya kasaba merkezi gibi oldukça kalabalık bir bölgeye gidebilirler. Belirli bir bölgedeki daha fazla nüfus, yerel ayarda daha fazla Pokemon yumurtlamasına yol açma eğilimindedir.

Oyuncuların büyük şehirlere veya kasabalara erişimi yoksa, doğa koruma alanları veya yürüyüş treyleri gibi alanlara gitmek isteyebilirler. Her iki konum da zaman zaman ormanlar veya tarım arazileri gibi diğer alanlardan daha fazla Dövüş tipi Pokemon üretebilir.

Eğitmenler hareket etmeye devam etmeyi unutmamalıdır. Hareket halinde kalan oyuncular, yumurtlamaların etraflarını yenilemek için daha fazla fırsata sahip olur, bu da parlak bir Machop’un vahşi doğada ortaya çıkma şansını artırır.

Yakında bir Pokestop varsa, standart bir yem modülü kullanmayı deneyin. Bu öğe, bir süreliğine Pokestop çevresindeki yumurtlamaları artıracak ve oyuncuların görünen herhangi bir Pokemon’dan yararlanmalarına izin verecektir. Bu, Machop’un görünümünü özel olarak garanti etmez, ancak doğru alana yerleştirilirse bir Machop’un görünme şansını artırabilir.

Ek olarak, oyuncular Machop’un Pokestops içinde bir baskın patronu olarak ortaya çıkıp çıkmayacağını görmek için yaklaşan baskın duyurularına dikkat etmelidir.

Eğitmenler, cazibe modüllerine ek olarak, oyuncu karakterlerinin etrafındaki yumurtlamayı artırmak için tütsü de kullanabilir. Bu, cezbedicilere benzer şekilde çalışır, ancak bir oyuncu hareket ettikçe etkinliği artar.

Oyuncular ayrıca Machop’un sık sık ortaya çıktığı bildirilen “yuvaları” bulmak için üçüncü taraf kaynaklarını kullanabilir ve bu da onları tütsü aktif olarak dolaşım için doğal yerler haline getirir.

Her şey başarısız olursa, Pokemon GO eğitmenleri parlak bir Machop’a sahip bir eğitmen bulmaya çalışabilir ve bir ticaret yapabilir. Shiny Pokemon, efsaneler gibi, takas etmek ucuz değildir, ancak bir oyuncu parlak Machop’u elde etme konusunda kararsızsa, o zaman bu aynı şekilde geçerli bir seçenektir.

Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşlerini yansıtır.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pokemon/how-catch-shiny-machop-pokemon-go?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir