Pokemon GO’da Master League için en iyi takım hangisidir? (Kasım 2022)


Pokemon GO’nun PvP Savaş Ligi’nin en dizginsizi olan Master League, CP söz konusu olduğunda sınırsızdır, yani oyuncular sahip oldukları en güçlü Pokemon’u kullanabilirler. Ligin engel tanımayan yaklaşımı nedeniyle, takım formülasyonu bir antrenörün uzun vadeli başarısı için kesinlikle çok önemlidir.

İyi performans gösterebilen ve eğitmenlerin Pokemon GO’nun Ana Liginde galibiyet serisine devam etmesine izin veren sayısız Pokemon kombinasyonu vardır. Bu özellikle doğrudur, çünkü oyuncular Legendary Pokemon’u en yüksek maksimum CP ve istatistiklerinde kullanabilirler.

youtube kapağı

Ancak, Master League’e ilk kez dalan eğitmenler için hangi takımın sağlam bir başarı sağlayabileceğini belirlemek zor olabilir.

Pokemon GO PvP’de mükemmel bir takım olmasa da, doğru savaş partisi en azından oyuncuların sıralamada yükselme arayışlarında yardımcı olabilir.

Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.


Pokemon GO Master League takım önerileri ve olası yedekler

Lugia ve Dialga, Pokemon GO's Master League'de hem popüler hem de güçlü seçimlerdir (Niantic aracılığıyla görüntü)
Lugia ve Dialga, Pokemon GO’nun Ana Liginde hem popüler hem de güçlü seçimlerdir (Niantic aracılığıyla görüntü)

Kasım 2022 itibarıyla Zekrom, Lugia ve Dialga, Pokemon GO’da mükemmel bir Master League takımı oluşturuyor.

Üç Pokemon’un da etkileyici dayanıklılığı, oyuncuların savaşlarda kalmalarını ve işler kasvetli göründüğünde gelgitleri değiştirmelerini sağlar. Her yaratığın ayrıca çok tehlikeli saldırı gücü ve hareket setleri vardır, bu da eğitmenlerin rakipleri kendi savaş ekibinin üyelerini kaybetmeden çok önce yok etmelerini sağlar.

İdeal olarak, Dialga lider olarak, Lugia anahtar olarak ve Zekrom daha yakın olarak yerleştirilmelidir. Bunun nedeni, Dragon Breath gibi hareketler sayesinde Dialga’nın muhteşem kalkan basıncı ve dayanıklılığıdır.

Ek olarak Dialga, ek Çelik tiplemesi sayesinde Peri tipi saldırılara karşı zayıflığı olmayan birkaç Ejderha tipi Pokemon’dan biridir. Bu, ona popüler Togekiss gibi Peri tipi sayaçları üstlenme yeteneği verir.

youtube kapağı

Lugia, Pokemon GO’nun mevcut Master League metasındaki en baskın Pokemonlardan biridir. Oyundaki tartışmasız en yüksek dayanıklılığa sahiptir ve Uçan tip hareketlere dirençli olanlar da dahil olmak üzere rakipleri yok edebilen Aeroblast gibi dünyayı sarsan hareketlere sahiptir.

Neyse ki Lugia, Lugia’nın Aeroblast gibi ağır vuruşlu hareketleri hızlı bir şekilde şarj etmesini sağlayan kaliteli Hızlı Hareketlere de sahiptir. Zayıf yönleri var ama karşılaştığı neredeyse her rakibi gölgede bırakacak güce sahip.

Zekrom, Dialga’ya benzer bir kaliteye sahiptir, ancak oldukça benzersiz Dragon/Electric yazımı sayesinde daha yakından parlar. Ayrıca Outrage, Wild Charge ve Dragon Breath gibi mükemmel hücum hareketlerine sahiptir.

Etkileyici bir saldırı gücüyle Zekrom, rakip antrenörün kalkanları bittiğinde ezici bir güçle dövüşleri bitirebilir.

youtube kapağı

Dialga, Lugia ve Zekrom için olası ikameler

  • Önder – Dragonite, Groudon, Palkia, Değiştirilmiş Form Giratina, Origin Form Giratina, Shadow Mewtwo, Yveltal
  • Değiştirmek – Zacian, Aria Form Meloetta, Gyarados, Shadow Mewtwo, Ursaluna, Shadow Snorlax
  • daha yakın – Xerneas, Shadow Ho-Oh, Reshiram, Shadow Mamoswine, Therian Form Landorus, Garchomp

Dialga, Lugia ve Zekrom, Pokemon GO PvP’de bir antrenörün oyun tarzına uymuyorsa, takımlarındaki bir veya daha fazla Pokemon’u kendilerine daha iyi uyacak şekilde değiştirebilirler.

Daha önce belirtildiği gibi, hiçbir takım mükemmel değildir. Bununla birlikte, birkaç ince ayar yapmak oyuncuları galibiyet serisine sokuyorsa, onlar için en iyi çalışan takıma bağlı kalmak kötü bir fikir olmayabilir.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Düzenleyen Rachel Syiemlieh
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pokemon/what-best-team-master-league-pokemon-go-november-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir