PlayStation Plus’ın Temmuz 2022’de FF7 Remake Intergrade ve birden fazla Assassin’s Creed oyunu eklediği bildiriliyor


Temmuz ayı için yaklaşmakta olan PlayStation Plus Extra ve Premium oyunlarının resmi duyurularından çok önce sızdırıldığı bildirildi.

Spekülasyon bir anda ateşlendi RestEra gönderisi BlackBate’i kullanan kullanıcı, Final Fantasy 7 Remake Intergrade ile birlikte birden fazla Assassin’s Creed oyununun abonelik modeline geçeceğini ima ediyor.

Wumpa meyvesi toplayın, denizdeki dehşetlerden kurtulun ve atari temalı aksiyona dalın. PlayStation Plus üyeleri, Temmuz ayının dizisini bugünden itibaren kitaplıklarına ekleyebilir.Tüm ayrıntılar: play.st/3bDFUdt

Bu iddia edilen sızıntıya biraz yetki veren şey, BlackBate’in bir sızıntı olarak noter olmasıdır. Kullanıcının seyrek bir RestEra posteri olabilir. Bununla birlikte, BlackBate, belirli spekülasyonlar hakkında ne zaman yayınlasalar, nadiren işaretin dışındadır.

Kullanıcı, resmi duyurudan çok önce topluluğa Death Stranding Director’s Cut ve Skull & Bones ile ilgili ayrıntıları doğru bir şekilde sağlayanlardan biriydi.

Bununla birlikte, spekülasyon, günün sonunda sadece bir spekülasyondur ve PlayStation kullanıcılarının bu bilgiyi bir miktar tuzla almaları tavsiye edilir.


Bu Temmuz’da PlayStation Plus Extra ve Premium’u vuracağı tahmin edilen oyunlar

youtube kapağı

Sony kısa süre önce Essential, Extra ve Premium üyelik hizmetlerini içeren yenilenmiş bir PlayStation Plus hizmetini piyasaya sürdü.

BlackBate, Ekstra ve Premium üyeler için Temmuz ayında aşağıdaki oyunların satın alınacağını öne sürüyor:

  • Final Fantasy 7 Remake Intergrade + FF7R Bölüm Arası
  • Assassin’s Creed IV: Kara Bayrak
  • Assassin’s Creed Unity
  • Assassin’s Creed Rogue Remastered
  • Assassin’s Creed Özgürlük Çığlığı
  • Assassin’s Creed Ezio Koleksiyonu
  • Saints Row IV: Yeniden Seçildi

Bunun dışında Sony, 19 Temmuz 2022’de Stray’in Extra ve Premium üyeliğe dahil olacağını daha önce de doğrulamıştı. Ayrıca oyunun hem konsol hem de PC için çıkış tarihi.

Essential üyelik katmanı, eski PS Plus hizmetiyle aynı avantajları sağlar. Bu, her ay ücretsiz PS4 ve PS 5 oyunlarını içerecek. Mağazada çok oyunculu erişim ve oyun indirimlerinin yanı sıra.

youtube kapağı

Öte yandan, Ekstra ve Premium daha yüksek seviyelerdir ve Xbox veya PC Game Pass ile aynı hizmetleri sağlayacaktır. Oyuncular, abonelikleri olduğu sürece indirebilecekleri ve saklayabilecekleri konsoldaki 400 oyundan oluşan bir kataloğa ücretsiz erişebilecekler.

Premium katman, bulut akışı yoluyla PS1, PS2, PS3 ve PSP oyunlarına erişim sağlar.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-playstation-plus-reportedly-adding-ff7-remake-intergrade-multiple-assassin-s-creed-titles-july-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir