Pitbull’un NASCAR sürücüleri Daniel Suarez ve Ross Chastain ile ne ilgisi var?


Bir haftalık bir aradan sonra, NASCAR Cup Series 26 Haziran 2022 Pazar günü saat 17: 00’de Ally 400 için Nashville Superspeedway’e gidiyor. Yarıştan önce NBC Sports, NASCAR sürücülerine yarıştan önce hangi müziğin onları güçlendirdiğini sordu.

Her NASCAR sürücüsü, yarıştan önce onları heyecanlandıran bir şarkıdan bahsetti. İşin garibi, hem Ross Chastain hem de Daniel Suarez, patronları Pitbull tarafından söylenen şarkılara isim verdiler. Chastain, “Kazanacağımıza İnanıyorum (Dünya Marşı)” derken, Suarez “Bizi Şimdi Durduramaz” dedi.

Her iki Trackhouse Racing sürücüsü de patronları GRAMMY Ödüllü küresel süperstar Pitbull’dan yarıştan önce kendilerini motive etmek için şarkılar duyduklarını söyledi. Sürücüler bu sezon takım için şu ana kadar üç zafer elde ettikleri için işe yaramalı.


NASCAR Cup Serisinde Trackhouse Racing’in performansının iyileştirilmesi

Bay Worldwide ve onun zengin ortak sahibi Justin Marks, sürücüleri ve arkalarındaki çeşitli, parlak ekipler sayesinde önümüzdeki aylarda daha da fazla zafer kutluyor olabilir.

Daniel Suarez, Sonoma Raceway’de harika bir yarış çıkardı ve bununla Pitbull ve Justin Marks dahil herkesin dikkatini çekti. Suarez’in Pazar günkü yarıştan önce bir sözleşme uzatması duyurması bekleniyor.

Trackhouse Racing şimdiden üç galibiyet ve 15 ilk on finişin yanı sıra yılın en unutulmaz anlarından bazılarını aldı.

‘Karpuz Adam’ Ross Chastain ise 2022 sezonunda takım için iki galibiyet topladı. İlk galibiyetini Austin’in Amerika Kıtası’ndaki Echo Park Otomotiv Grand Prix’sinde ve ikinci galibiyetini Talladega Superspeedway’de GEICO 500’de aldı.

26 Haziran 2022 Pazar günü, Daniel Suarez ve Ross Chastain, Pitbull, Justin Marks ve ekip ekiplerini mutlu etmek için Nashville Superspeedway’de zafer için yarışan 36 sürücü arasında yer alacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nascar/news-what-pitbull-got-nascar-drivers-daniel-suarez-ross-chastain?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel