Philadelphia Phillies taraftarları, yerel bir pizzacının hava gecikmesi sırasında Houston Astros’a hizmet etmeyi reddetmesine bayılıyor


Philadelphia Phillies, şehirlerinden tam destek almış görünüyor. South Philly’de bulunan ünlü Angelo’s Pizzeria, 3. Maçtan önce Houston Astros’a ve çalışanlarına hizmet etmeyi reddetti.

Philadelphia spor fandomunun ne kadar büyük olduğu bir sır değil. Onlar dünyanın en zorlu spor hayranlarından bazıları. Rakip bir takıma hizmet vermeyi kesinlikle reddedecek bir şehir olsaydı, o da Philadelphia olurdu.

Görünüşe göre Astros, kulüp binası için Güney Philly’deki Angelo’s Pizzeria’dan yemek sipariş etmeye çalıştı ama sahibi hemen hayır dedi.

Philadelphia Phillies hayranları, ünlü Angelo’s Pizzeria’nın Astros’a hizmet vermeyi reddetmesine bayıldı. Philadelphia’daki insanlar bu pizzacıyı çok beğeniyor ve Astros’un ne kadar harika olduğunu deneyimlemesini istemiyorlar.

Taraftarlar, rakiplerine yemek vermeyi reddetmek anlamına gelse bile, takımlarına ellerinden gelen her türlü avantajı vermekten mutluluk duyarlar. Görünüşe göre Astros gizli göreve gidip biraz yiyecek almak zorunda kalabilir.

Bir hayran şaka yollu “Angelo’s Pizzeria onları Manfred’den daha sert cezalandırdı” dedi.

@JomboyMedya Angelo’s Pizzeria onları Manfred’den daha sert cezalandırdı 🤭🤭🤭

“Hilecilere hizmet etmemelerine sevindim,” dedi bir başkası.

@JomboyMedya Kulüp görevlisinin kimin için olduğunu söylemesine şaşırdım.

@JomboyMedya Philly’e Hoş Geldiniz! Astros ne olacağını düşündü?

@JomboyMedya Evet, Philly kasabası takımları söz konusu olduğunda oynamıyor. Kimseye yardım etmiyorlar

Hayranlar şehirlerinin ne kadar kinci olduğunu seviyor. Astros’a herhangi bir avantaj sağlamak istemiyorlar.

Bazı hayranlar, Astros’un pizzacıya siparişin kim için olduğunu söyleme hareketini sorguluyor. Philadelphia’da böyle bir şeyin olabileceğini bilmeleri gerekiyordu. MLB’de en çok sevilen takım değiller.

Philadelphia Phillies, Houston Astros’u tam istedikleri yerde tutuyor

Dünya Serisi - Philadelphia Phillies vs. Houston Astros - Oyun 2.
Dünya Serisi – Philadelphia Phillies vs. Houston Astros – Oyun 2.

Philadelphia Phillies’in yapması gereken şey, Houston’da en az bir maç almaktı. Şimdi, Philadelphia’da oynanan seriler ve Oyunlar 3, 4 ve 5 ile avantajlı durumdalar.

World Series’de iç saha maçları önemlidir. Stadyum, tüm yıl boyunca en gürültülü olan ev sahibi takımın taraftarlarıyla dolup taşacak. Bu özellikle Philadelphia’da geçerlidir.

Bu, takımın 2009’dan bu yana ilk Dünya Serisi görünümü olduğu için, taraftarlar tüm gücüyle sahada olacak. Houston Astros’un en iyi beyzbollarını oynamasını mümkün olduğunca zorlaştıracaklar. Citizens Bank Park’taki enerji, ev oyunları için kesinlikle elektrik olacak.

Philadelphia Phillies, önümüzdeki birkaç maçta Astros’a baskı yapmak için mükemmel bir fırsata sahip.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-angelo-s-pizzeria-punished-harder-manfred-did-glad-serve-cheaters-philadelphia-phillies-fans-love-local-pizzeria-refused-serve-houston-astros-weather-delay?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir