PGA Turu: Justin Rose, Kanada Açık’taki inanılmaz final gününde ’59 raundunu’ kaçırdı | Golf Haberleri


Justin Rose’un Toronto’da bir ’59 raundunu’ kartlamak için son üç deliğini denkleştirmesi gerekiyordu, sadece kapanış bölümünde öcü-birdie-bogey gidip 60’lık bir final raunduna razı olmak için; İngiliz, hareketli bir Pazar günü sadece beş par kazandı

Son Güncelleme: 22/12/22 21:45


Justin Rose, 18. sırada bir bogey ile Kanada Açık'ta 60'ın altındaki bir turun biraz gerisinde kaldı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Justin Rose, 18. sırada bir bogey ile Kanada Açık’ta 60’ın altındaki bir turun biraz gerisinde kaldı

Justin Rose, 18. sırada bir bogey ile Kanada Açık’ta 60’ın altındaki bir turun biraz gerisinde kaldı

Justin Rose, Toronto’daki RBC Canadian Open’da dikkat çekici bir final turu sırasında PGA Tour tarihinin en düşük raundunu elde etmeyi kıl payı kaçırdı.

Rose, son tura yedi vuruş geri gitti ve 2019’dan bu yana ilk PGA Tour zaferi için rekabet etme konusunda çok az gerçekçi umutla, yalnızca Royal George’s Golf ve Country Club’da 70 par-70 düzeninde inanılmaz bir görüntü ile liderlik tablosunu doldurmak için gitti.

Eski dünya No 1, özel bir Pazar günü üç kartal ve yedi birdi taradı, ancak üç öcü onu 60 yaş altı 10’a yerleşmeye bıraktı, ancak PGA Tour’da yalnızca 13. alt-60 raundunu taraklamanın hemen altında kaldı.

Rose, 2019 Farmers Insurance Open'dan bu yana PGA Tour zaferinden yoksun

Rose, 2019 Farmers Insurance Open’dan bu yana PGA Tour zaferinden yoksun

Rose 137 yarddan ilk dördü kartal olarak delindi ve bir sonrakini birdi, üçüncüde eşit kazanmak için sekiz fitten delindi ve ardından beşincide sekiz fitten bir atış yaptı.

Eski ABD Açık şampiyonu, yeşil sahada yedinciliği birdie yaptı, ancak 30’da viraja ulaştığını görerek, çim saha sığınağını tişörtün dışında ve üçlü atışı bulduktan sonra beşinci dokuzuncuyu korkuttu.

Rose, Kanada Açık'ta geç hücum ederken 15 delikte 11 atış yaptı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rose, Kanada Açık’ta geç hücum ederken 15 delikte 11 atış yaptı

Rose, Kanada Açık’ta geç hücum ederken 15 delikte 11 atış yaptı

Rose, 10. sırada 20 fitlik bir kuşu takip etti ve sonraki beşte 30 fitlik bir kartal izledi, 12. sırada bir tap-in birdie ve 14. sırada altı fitlik bir kazanç onu raunt için dokuza indirmeden önce hala oynamak için delikler.

İngiliz’in yarı yarıya 15’e mükemmel yaklaşımı, 60’ın altındaki bir raundun umutlarını desteklemek için iki metrelik bir kartal kurdu ve Jim Furyk’in ’58 raund’ rekorunu tehdit altına soktu, ancak onun bir yerden inip çıkamaması için. par-üç 16’da eşit tasarruf etmek için greenside sığınağı.

Rose, 17’sinde kendini bir kuş olarak bırakacak şekilde toparlandı, ancak son green’de uzun süre gittikten ve kalın çimlerden inip çıkamadıktan sonra son dörtte bogey yapmak için.

Sonda bir eşit olan Rose, PGA Tour’da bir turda birden fazla öcüyle 60’ı geçen ilk oyuncu olurken, Scottie Scheffler’in 2020 Kuzey yarışındaki çabasından bu yana Amerikan devresinde bir ’59 tur’ ilk oyuncu olacaktı. Güven.

Furyk, üç yıl önce BMW Şampiyonası’nda Al Geiberger, Chip Beck, David Duval, Stuart Appleby, Paul Goydos, Justin Thomas, Adam Hadwin, Brandt Snedeker ile birlikte 59’luk bir sayı göndererek 2016 Gezginler Şampiyonası’nda 12 yaş altı 58’ini kartladı. Kevin Chappell ve Scheffler diğerleri 60’ın altındaki toplamları kaydetmek için.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12632793/pga-tour-justin-rose-just-misses-out-on-59-round-during-incredible-final-day-at-canadian-open

SMM Panel PDF Kitap indir