PGA Turu: Andrew Putnam, Harry Higgs ve Cole Hammer, Georgia’daki RSM Classic’te yarı yarıya liderliği paylaşıyor | Golf Haberleri


Harry Higgs, Andrew Putnam ve Cole Hammer, Georgia’daki Sea Island Golf Club’da orta sahanın beş vuruş mesafesindeki 27 oyuncuyla 12 alt skorla berabere kaldılar; Üçüncü turu Cumartesi günü saat 18:00’den itibaren Sky Sports Mix’te canlı izleyin

Son Güncelleme: 18/11/22 23:37


ABD, Georgia'daki Sea Island Golf Club'dan RSM Classic'ten ikinci turun öne çıkanları

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

ABD, Georgia’daki Sea Island Golf Club’dan RSM Classic’ten ikinci turun öne çıkanları

ABD, Georgia’daki Sea Island Golf Club’dan RSM Classic’ten ikinci turun öne çıkanları

Harry Higgs, PGA Tour’un RSM Classic’inin orta aşamasında liderlik için üçlü bir beraberliğin parçası ve kovalamaca sürüsü arasında İngiltere’den Callum Tarren ve İrlanda’dan Seamus Power var.

Higgs, Seaside Course’ta bogey içermeyen 63’te yedi birdie yayınladı, ikisinden biri bu hafta Sea Island Golf Club’da Andrew Putnam’a ve 12’de bir gecede lider Cole Hammer’a katılmak için kullanıldı.

Tüm yıl boyunca PGA Tour’da ilk 10’da bitiremeyen 30 yaşındaki oyuncu, 25 fitten par-dört saniyede yuvarlandı ve altıncıdan dört delikli bir alana üç kuş attı, ardından üç tanesini kuşattı. liderliğin bir payına geçmek için son beş delik.

Joel Dahmen, ikinci bir PGA Tour zaferi talep etmek için yarışıyor

Joel Dahmen, ikinci bir PGA Tour zaferi talep etmek için yarışıyor

Higgs, “Şu anda oynadığım golfü oynamaya devam etmek istiyorum” dedi. “Sonsuza kadar olmaz, kötü günler geçireceksin falan.”

Hammer, ikinci tur 66’sında yedi birdie ile üç umacı karıştırırken, Putnam, 65’in altında beşi bir umacı ile kapatarak arka arkaya dört kuşu takip edene kadar Plantasyon Kursunda açık liderliği elinde tuttu.

Canlı PGA Golf Turu

19 Kasım 2022, 18:00

canlı

Putnam, “Sürüş doğruluğum muhtemelen bu geçen yıl kariyerimin en iyisiydi,” dedi. Koyma normalde olduğu gibi oldukça iyiye döndü ve bu hafta ütülerim oldukça keskindi. Şu anda oyunumun hemen hemen her bölümü oldukça iyiydi, bu yüzden golf oynamak için eğlenceli bir zaman.”

Joel Dahmen, Plantation Course’da 64’ün altında sekizi kartlamak için son dört çukurunun üçünü bir araya getirdi ve onu Beau Hossler ve Sahith Theegala ile birlikte liderliğin bir şutuna taşıdı, Tarren ise bir dört oyuncu iki vuruş gerideyken dört- art arda birdies ile 68 yaş altı.

İngiltere'den Callum Tarren, RSM Classic'te orta sahadan iki vuruş farkla önde

İngiltere’den Callum Tarren, RSM Classic’te orta sahadan iki vuruş farkla önde

David Lingmerth, Kevin Streelman ve Seung-Yul Noh da Tarren’ın yanında 10’da, Plantation Course’daki ikinci tur 64’ler sayesinde Will Gordon ve Ben Martin üç önde.

Son delikli bir öcü, Power’ın 68’in altında dört attığını ve dört geride kaldığını gördü, İngiltere’den Justin Rose yedi alt ve 27 oyuncuya bir vuruş daha yaptı ve hafta sonuna beş vuruşla girdi.

RSM Classic’i hafta sonu boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin. Canlı yayın Cumartesi günü saat 18:00’den itibaren Sky Sports Mix’te devam edecek ve ilk saat yine Sky Sports Golf’te canlı yayınlanacak.

PGA Turu: Andrew Putnam, Harry Higgs ve Cole Hammer, Georgia'daki RSM Classic'te yarı yarıya liderliği paylaşıyor | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda’daki 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12750614/pga-tour-andrew-putnam-harry-higgs-and-cole-hammer-share-halfway-lead-at-rsm-classic-in-georgia

SMM Panel PDF Kitap indir