PGA Tour: Russell Knox, The Masters | Golf Haberleri


Son şampiyon Jordan Spieth ve Rory McIlroy 72-par seviyesinden sonra yedi geride, Bryson DeChambeau bir önde ve Hideki Matsuyama 74’ü iki-üzmek için mücadele ediyor – hafta boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin

Son Güncelleme: 01/04/22 06:37

Russell Knox, Valero Texas Open'ın açılış turunda etkiledi

Russell Knox, Valero Texas Open’ın açılış turunda etkiledi

Rory McIlroy, TPC San Antonio’da hareketli bir başlangıç ​​yaşarken, Russell Knox, Valero Texas Open’ın açılış turunun ardından tek vuruşta liderliği elinde tutuyor.

169 numaralı dünya, arka dokuzda arka arkaya dört birdi yaparak, umacısız 65’lik bir skor elde etti ve İskoç’a Danimarka’nın Rasmus Hojgaard’ına karşı dar bir avantaj sağladı ve İngiltere’den Aaron Rai, ikinci gruptan ikinci sırada yer aldı.

Knox, beşinci sırada bir atış yaparak ve yedinci par-dördünde yeşil alandan delinerek, 12. sıradan birdies koşusu onu yedinin altına alarak, bir açık deliği kuşu izledi.

Bu haftanın galibi, sezonun açılış erkekler majör yarışına hak kazanmak için zafere ihtiyaç duyan oyuncular arasında Knox ile The Masters’a son dakika daveti alacak.

Knox, “Gelecek hafta kazanmayı ve oynamayı çok isterim” dedi. “Açıkçası bu yüzden buradayım ve herkes oynamalı. Oyunumun iyi olduğunu biliyorum, bu yüzden oynamaya devam etmeli ve harika bir sonuç elde edip edemeyeceğimi görmeliyim.”

Canlı PGA Tur Golfü

1 Nisan 2022, 13:30

canlı

Hojgaard 18. sırada 40 metrelik bir kartalla yuvarlandı ve 30. sıraya ulaştı – arka dokuzda başladı – ve birinci ve altıncı sırada kuşları eklediğinde lider panosunun zirvesine çıktı, ancak son çukurunu iki katına çıkardıktan sonra geri kaçtı .

Matt Kuchar, 67. raund’a giderken beş delikli bir streçte dört kuş yaptı, JJ Spaun 87 yarddan kartal için beşinci sekizinci sırada dışarı çıktı ve Denny McCarthy, beşinci ve 14. sırada bir kartal tarakladı. ikisi de Rai’nin yanında beşe iniyor.

Matt Kuchar, The Masters'a hak kazanmak için bu hafta galibiyete ihtiyacı olan oyuncular arasında yer alıyor.

Matt Kuchar, The Masters’a hak kazanmak için bu hafta galibiyete ihtiyacı olan oyuncular arasında yer alıyor.

İngiltere’den David Skinns üçüncü grupta yer alırken, İskoçya’dan Robert MacIntyre 69 yaş altı üç ile açılırken, Richard Bland 70 yaş altı iki galibiyetin ardından 30. sırada yer alıyor.

McIlroy, 72-par’a giden yolda altı birdiyi olabildiğince çok öcüyle karıştırdı ve Kuzey İrlandalı, park halindeki bir arabanın altında tişörtünün yuvarlandığını gördükten sonra neredeyse 17. sıraya doğru ilerliyordu.

Rory McIlroy, park halindeki bir arabanın altında yuvarlandıktan sonra tişörtünün oynanamaz olmasına rağmen, Valero Texas Open'da 17'sinde birdie yaptı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rory McIlroy, park halindeki bir arabanın altında yuvarlandıktan sonra tişörtünün oynanamaz olmasına rağmen, Valero Texas Open’da 17’sinde birdie yaptı.

Rory McIlroy, park halindeki bir arabanın altında yuvarlandıktan sonra tişörtünün oynanamaz olmasına rağmen, Valero Texas Open’da 17’sinde birdie yaptı.

Savunma şampiyonu Jordan Spieth de Rickie Fowler’ın yanında yedi, Bryson DeChambeau ve Lee Westwood da 73’ü bir sayı ile bitirdi.

Önümüzdeki hafta The Masters’da unvanını koruyacak olan Hideki Matsuyama, açılış gününde beş kuş bulmasına rağmen 74’ü ikiye katlamak için mücadele etti.

Valero Texas Open’ı hafta boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin. Canlı yayın, Cuma günü Öne Çıkan Gruplar ile Sky Sports Golf’te 13:30’dan itibaren devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12579273/pga-tour-russell-knox-grabs-early-lead-at-valero-texas-open-among-players-chasing-spot-at-the-masters

Yorum yapın