“Pedrito’yu ateşe daha fazla yakıt atmaya ne gerek vardı?”


Fernando Tatis Jr.’ın PED kullanımı nedeniyle 80 maçlık askıya alınmasının ardından Boston Red Sox efsanesi Pedro Martinez fikrini paylaştı. Bazıları için bu, eski All-Star atıcısının sert bir tepkisi gibi görünüyordu, ancak Elijah Tatis açıkça bunu çok kişisel aldı.

Cezadan önce Tatis Jr., San Diego Padres’teki en iyi oyunculardan biri olarak değil, MLB’nin potansiyel yüzü olarak görülüyordu. Süspansiyon, beyzbol dünyasının her köşesinden çok sayıda görüş ve tepki üretti.

Martinez’in yorumları Twitter’da Hector Gomez tarafından yayınlandı.

“Pedro Martinez, Fernando Tatis Jr.’ın PED süspansiyonuna değiniyor” – Hector Gomez

Bu görüş, yanıt vermek için Instagram’a giden Fernando Tatis Jr.’ın kardeşi Elijah’a pek uymadı.

Hector Gomez, Elijah’ın yorumlarının yanı sıra Instagram gönderisinin İngilizce çevirilerini de Twitter üzerinden paylaştı.

Fernando Tatis Jr.’ın kardeşi Elijah Tatis, IG hikayelerinde Pedro Martínez’in Tatis Jr.’ın PED’den uzaklaştırılmasıyla ilgili yorumlarını paylaştı: “Kimse senin bir ünlüler salonu ve gelmiş geçmiş en iyi Dominik atıcısı olduğunu alamaz. Bununla başlayacağım, böylece insanlar bana gücenmesin”

“”Hiç kimse senin bir ünlüler salonu ve gelmiş geçmiş en iyi Dominik atıcısı olduğunu alamaz. İnsanlar bana gücenmesin diye bununla başlayacağım” – Elijah Tatis

Mesaj saygıyla başlarken, Elijah Tatis, Pedro Martinez’in yorumlarına açıkça sinirlendi.

“Bu ailenin sana çok saygısı vardı ve sen oraya böyle konuşarak gittin, gerçekten istediğini söyleyebilirsin… ama bunu toplum içinde neden yapıyorsun? Çünkü göründüğün kadar akıllıysan, neden söylemiyorsun? Bebo (Tatis Jr) ile özel olarak konuşursun…

“Bu ailenin sana çok saygısı vardı ve sen oraya böyle konuşarak gittin, gerçekten istediğini söyleyebilirsin… ama bunu toplum içinde neden yapıyorsun? Çünkü göründüğün kadar akıllıysan, neden söylemiyorsun? Bebo (Tatis Jr) ile özel olarak konuşuyorsun” – Elijah Martinez

Tüm Tatis ailesi, Boston Red Sox efsanesinin yorumlarına açıkça şaşırmıştı. Fernando Tatis Jr. uzaklaştırmayla mirasını etkiledi, ancak kardeşi sadece kardeşlerin yaptığını yapıyor; aileye dikkat et.

Boston Red Sox ikonu Pedro Martinez, Fernando Tatis Jr. hakkında görüş bildirme hakkına sahip.

Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
Toronto Blue Jays – Boston Red Sox

MLB’de 18 yıl geçirdikten sonra Pedro Martinez, böyle bir konuda yorum yapmak için fazlasıyla yeterli. Elijah Tatis açıkça eleştirinin ulusal sahnede değil özel olarak yapılmasını tercih ederdi.

Bu her yerde talihsiz bir durum. Tatis Jr.’ın MLB’de oynadığını görme fırsatını kaçırmak, tüm beyzbol hayranları için bir kayıptır. YouTube’dan gelen bu öne çıkan paket size kaçırdığımız şeyleri hatırlatacak:

youtube kapağı

Boston Red Sox efsanesi Pedro Martinez, Tatis Jr.’ın uzaklaştırılmasıyla ilgili düşüncelerini paylaştı ve bunu yapmaktan memnuniyet duyarız. Elijah Tatis bu yorumlara aynı şekilde yanıt verdi ve bunu kendisi de memnuniyetle karşıladı. Umarım, bu durum herhangi bir ek kötü kan olmadan çözülebilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-what-need-throw-fuel-fire-pedrito-fernando-tatis-jr-s-brother-blasts-boston-red-sox-legend-scathing-attack-suspended-superstar?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir