Paul Pogba: Juventus, Man Utd’den ayrıldıktan sonra orta saha oyuncusunu bedelsiz transfer etmek için prensipte anlaşmaya vardı | Transfer Merkezi Haberleri


Juventus, Manchester United’dan ayrıldıktan sonra Paul Pogba’yı bedelsiz olarak imzalamak için prensipte anlaşmaya vardı.

İtalya’da gökyüzü anlaşmanın süresinin henüz kesinleşmediğini bildiriyorlar. Ya dört yıllık bir sözleşme olacak ya da bir yıl daha opsiyonlu üç yıllık bir anlaşma olacak.

Pogba’nın sözleşmeyi resmi olarak Temmuz ayı başında imzalaması bekleniyor.

Manchester United, bu ayın başlarında Pogba’nın bu yaz sözleşmesinin sonunda kulüpten ayrılacağını doğrulamıştı. Juventus’a geçiş, Pogba’nın 2016’da United’a yeniden katılmadan önce dört yıl geçirdiği bir kulübe dönüşü işaret edecekti.

30’lu yaşlarına yaklaşırken, Pogba bunun kariyerinin son büyük hamlesi olabileceğinin farkında ve doğru kararı verdiğinden emin olmak için zaman ayırmak istiyor.

Manchester City ayrıca, zorlu rakipleri United’dan Pogba’yı imzalamak için çarpıcı bir teklifte bulundu, Pep Guardiola orta saha oyuncusuyla buluşuyor ve kulüp, onu imzalama isteklerini göstermek için kazançlı bir sözleşme taslağı hazırlıyor.

Ancak Dünya Kupası galibi City’nin teklifini değerlendirirken, beraberindeki gürültünün ve nefretin buna değmeyeceğini hissetti.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Paul Pogba’nın Manchester United’daki altı kutuplaşma sezonunun iniş ve çıkışlarını hatırlayın

Pogba: Manchester United bana hiçbir şey teklif etmedi | ‘Hata yaptıklarını göstermek istiyorum’

Pogba şikayet etti Orta saha oyuncusuna haftada 290.000 £ ‘dan fazla iki sözleşme teklif edilmesine rağmen, United ona “hiçbir şey” teklif etmedi.

Gökyüzü Spor Haberleri Kontratında yüzde 3.5’lik bir artış teklif edildiğini anlıyor.

‘The Pogmentary’nin ön izlemesinde, görüldüğü gibi atletikPogba merhum menajeri ile konuşuyor Mino Raiola United’ın geçen Temmuz ayındaki ikinci teklifi hakkında.

“Manchester (United) ikinci bir teklif yaptı mı?” Pogba, Raiola’ya soruyor.

“Evet,” diye yanıtlıyor Raiola. “Kesinlikle kalmanı istiyorlar. Benim için teklif bunu yansıtmıyor. Onlara ‘Eğer kalmasını istiyorsan, o teklifi yapma’ dedim. Seni gerçekten istiyorlarsa bunu anlamalarını sağlayacağım. Kalmak ve senin etrafında bir proje inşa etmek istiyorlar, bu sefer farklı davranmaları ve parayı masaya yatırmaları gerekiyor.”

Pogba, “Blöf yapıyorlar” diyor. “Bir oyuncuya onu kesinlikle istediğinizi nasıl söylersiniz ve ona hiçbir şey teklif etmezsiniz? Bunu hiç görmemiştim.”

Man Utd’de Pogba: Yanlış mı yönetiliyor yoksa bir hata mı?

Paul Pogba, Manchester United
Resim:
Paul Pogba, Manchester United’da yanlış mı yönetildi yoksa bir hata mı?

Sky Sports’dan Dan Sansom:

Sosyal medyayı çılgına çeviren bir anlaşma oldu. Pogba’nın 2016’da yayınladığı Manchester United duyuru videosunu, saçına kırmızı bir şeytan işleyerek gölgeler arasından çıkan, sponsorlu Stormzy’nin yer aldığı bir müzik klibi izledi. #POGBACK üzerinde hype başlamıştı.

Özel bir şeyin başlangıcı olması gerekiyordu. Üç yıl önce Sir Alex Ferguson’un emekli olmasının ardından hâlâ ayakta durmakta zorlanan bir kulüp için yeni bir dönem.

Ancak Pogba, United’a eski zaferler için ilham veremedi. 2017 Lig Kupası ve Avrupa Ligi, altı sezonluk büyüsünün tek kupaları.

Norwich’e karşı saha dışında yuhalandıktan ve Nisan ayında Liverpool’da baldırından yaralandıktan sonra, Pogba şimdi kulüpten ikinci kez ayrılacak. Yalnızca United’ın başarısızlığından sorumlu tutulamaz, ancak ayrılışı, çok şey vaat eden bir transferin ezici bir şekilde sona erdiğinin sinyalini veriyor.

Juventus’a dönüşü yaklaşırken, Gökyüzü sporları Pogba’nın ikinci United kariyerine bakıyor.

Nasıl bu kadar yanlış gitti? Kötü yönetildi mi? Yoksa hatayı Pogba mı yaptı?

Sky Sports ile yaz transfer dönemini takip edin

Transfer penceresi açıldığında bu yaz kimler hareket edecek? 10 Haziran ve kapanır 1 Eylül 23:00?

Özel Transfer Merkezi blogumuzdaki en son transfer haberleri ve söylentileri ile güncel kalın. Gökyüzü sporları’ dijital platformlar. Ayrıca girişleri, çıkışları ve analizleri de takip edebilirsiniz. Gökyüzü Spor Haberleri.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12639359/paul-pogba-juventus-reach-agreement-in-principle-to-sign-midfielder-on-free-transfer-following-man-utd-departure

Yorum yapın

SMM Panel