Paul Heyman, Rock-Roman Reigns WWE feudunun neden WrestleMania 38’de başlamaması gerektiğine dair


WWE’den Paul Heyman, The Rock ve Roman Reigns arasında bir rekabet yaratmak için bir yılın çok uzun olduğunu düşünüyor.

The Tribal Chief ve The People’s Champion’ın gelecek yılki WrestleMania’da WWE’de karşı karşıya gelebileceği konusunda pek çok spekülasyon yapıldı. Bazı taraftarlar, The Rock’ın bu yılki Vitrin of the Immortals’ta Reigns ile yüzleşmesini istiyor.

Bu haftaki MMA Hour’da Ariel Helwani’nin konuğu Paul Heyman vardı. Popüler gazeteci Roman Reigns’in Özel Danışmanına The Tribal Chief’in Brock Lesnar ile olan maçından sonra The Rock’ın WrestleMania 38’de görünmesi gerektiğini söyledi. Heyman fikre karşı çıktı ve neden mantıklı olmayacağını açıkladı.

Heyman, “Neden? (The Rock, WrestleMania 38’de geri dönüyor) Bunu neden yapasınız? Ve sonra herkese önümüzdeki 364 gün boyunca The Rock’a kadar hiçbir şeyin önemli olmadığını söylüyorsunuz” dedi. [From 25:37 to 25:48]

Helwani, The Rock ve John Cena karşı karşıya geldiğinde WWE’nin bir WrestleMania maçı için bir yıl boyunca inşa ettiğini söyleyerek karşılık verdi. Heyman yanıt olarak şunları söyledi:

“Doğru olduğunu söylemedim. (Cena ve The Rock’ın bir yıllık rekabeti) Bu benim kararım değildi. Bu konuda kimse bana danışmadı. Sevdiğimi söylemedim, sevmediğimi söylemedi. ve fark etmez çünkü 10 yıl önceydi. O zaman iyi oynasa bile şimdi iyi oynar mı? Beğenmezsem kimin umurunda, 10 yıl önceydi.” [25:55 to 26:20]

Paul Heyman, Rock-Roman Reigns WWE feudunun neden WrestleMania 38'de başlamaması gerektiğine dair

Heyman ayrıca Reigns’in The Rock’tan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia etti.


The Rock vs. Roman Reigns’in WWE’de olmasını ne durdurabilir?

25 yıl önce @wwe’de Madison Square Garden’da ilk maçımda güreştim. Şu anda kafamı sallayarak. Ne kadar vahşi, tahmin edilemez bir yoldaydım. Yol boyunca teşekkür edecek çok insan var. Özellikle hayranlar. Sizi seviyorum, arkadaşlar. Bu yolculuk tarafından küçük düşürüldü. Berbat saç kesimim ne iş oldu???‍♂️ twitter.com/espn/status/14…

Son raporlar, The Rock’ın gelecek yıl mevcut olmama ihtimalinin olduğunu öne sürdü. The People’s Champion maçtan bir veya iki ay sonra çekilecek bir film için kayıt yaptırdıysa, sigorta masrafları nedeniyle WrestleMania’da yarışamayabilir.

“Bir ya da iki ay sonra bile olsa izin vermezler çünkü sigorta ve bunun gibi şeyler çok yüksek olur. Bu yüzden bir tane daha yapmadı.”

Yukarıdaki rapor ayrıca, XFL’nin gelecek sezon WrestleMania ile aynı zamanda başlamasının The Rock’ın WWE’ye dönüşü için başka bir engel olabileceğini belirtti.

Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanıyorsanız lütfen MMA Hour ve Sportskeeda H/T.


Wrestling’in en ateşli çifti WrestleMania hafta sonunda tekrar bir araya geliyor. Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-paul-heyman-the-rock-roman-reigns-feud-begin-wrestlemania-38?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın