Paul Heyman, Riddle’ın bu haftaki şampiyonluk maçına bir şart ekledi


Özel Avukat Paul Heyman, Riddle’ın bu hafta Roman Reigns’e karşı oynayacağı maçın bahislerini artırdı.

Geçen Cuma günkü SmackDown’da Sami Zayn’e karşı kazandığı galibiyetin ardından, eski RAW Takım Şampiyonu, Undisputed WWE Evrensel Şampiyonası için Tribal Chief ile karşılaşma fırsatını elde etti. Riddle, ‘kardeşi’ Randy Orton’ın intikamını alacağını belirtmek için çevrilmemiş bir nokta bırakmadı.

RAW’ın son sayısında Heyman, gösteriyi Miz TV’de özel konuk olarak başlattı. Masanın Başı’nı hiç kimsenin yenemediğini ve bunun gerçekleşme yüzdesi sıfır olduğu için kimsenin de başaramayacağını belirtti.

Heyman maçın şartını söylemek üzereydi ama Riddle tarafından yarıda kesildi. Eski RK-Bro üyesi, Reigns’in onu tanımadığını ve neler yapabileceğini bilmediğinin altını çizdi.

Çok ciddi bir Heyman, daha sonra Riddle’ın bu hafta SmackDown’da Roman Reigns’e karşı maçını kaybederse, tartışmasız unvan için The Tribal Chief’e bir daha asla meydan okuyamayacağını söyledi.

Bu, Roman Reigns’in WrestleMania’da Brock Lesnar’ı yenmesinden bu yana ilk şampiyonluk savunması olacak. Riddle, geçen ay takım başlıklarının birleştirilmesinden sonra RK-Bro’ya yapılan saldırıdan bu yana Reigns’e meydan okumaya kararlı görünüyor.


Son dakika haberi: Bakın kim emeklilikten çıkıp Becky Lynch’le yüzleşmek için alay etti burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/paul-heyman-adds-stipulation-riddle-s-title-match-week?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir