Paul Collingwood, İngiltere’nin Test kriketinde hala ‘devam eden bir çalışma’ olduğunu söylüyor | Kriket Haberleri


İngiltere, Lord’s’un ikinci gününde sadece Daryl Mitchell ve Tom Blundell’in 180’lik kırılmamış beşinci küçük kapı standı için Yeni Zelanda’yı 56-4’e düşürdü ve Black Caps’in kütüklerle farkı 227’ye çıkardı – Cumartesi günü saat 10.15’ten Sky Sports Cricket’te üçüncü günü izleyin

Son Güncelleme: 22/03/22 21:02

Ben Stokes, tam zamanlı kaptanları olarak ilk Test maçında İngiltere'ye liderlik ediyor

Ben Stokes, tam zamanlı kaptanları olarak ilk Test maçında İngiltere’ye liderlik ediyor

İngiltere yardımcı antrenörü Paul Collingwood, Lord’s’ta ikinci günde Yeni Zelanda’nın ilk LV= Insurance Test’in kontrolünü ele geçirmesinin ardından takımın yeni bir çağa girme girişimlerinin “devam eden bir çalışma” olarak kaldığını itiraf etti.

Black Caps çifti Daryl Mitchell (97no) ve Tom Blundell (90no) arasındaki kesintisiz 180 koşu, her iki takımın da ilk vuruşlarından daha değerliydi ve turistlerin puanlarını daha fazla kayıp olmadan 56-4’ten 236’ya ilerlediğini gördü.

227 sayı geride kalan İngiltere, Ben Stokes ve Brendon McCullum dönemine bir yenilgiyle başlama ve son 17 Testinde bir galibiyet serisini 18’e çıkarma tehlikesiyle karşı karşıya.

Yeni Zelandalı Daryl Mitchell ve Tom Blundell, ikinci günde inatçı bir vuruş performansıyla İngiltere'den uzakta ilk Testin kontrolünü nasıl ele geçirdiler.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Yeni Zelandalı Daryl Mitchell ve Tom Blundell, ikinci günde inatçı bir vuruş performansıyla İngiltere’den uzakta ilk Testin kontrolünü nasıl ele geçirdiler.

Yeni Zelandalı Daryl Mitchell ve Tom Blundell, ikinci günde inatçı bir vuruş performansıyla İngiltere’den uzakta ilk Testin kontrolünü nasıl ele geçirdiler.

Collingwood, ikinci günün sonunda, “İşlerin bir gecede değişmeyeceğini biliyoruz. Takımın bizim istediğimiz gibi oynamasını sağlamamız biraz zaman alacak. Açıkçası, bu devam eden bir çalışma.” .

“Brendon bardağın yarısı dolu bir adam. Sakin kalacak, değerlerini ve inançlarını sadece bir vuruştan dolayı değiştirmeyecek, orası kesin, Ben de değişmeyecek.

“O ilk günden tüm maçlarda çıktık, her iki takım da hemen hemen aynı puanı aldı. Devam edemediğimiz ve büyük bir fark yaratamadığımız için hayal kırıklığı yaratıyor, ancak oyunun geri kalanında bunun üzerinde durursanız, bu hiçbir şey ifade etmez. iyi. Bu oyun henüz elimizde değil.”

Paul Collingwood, İngiltere'nin Test kriketinde hala 'devam eden bir çalışma' olduğunu söylüyor | Kriket HaberleriPaul Collingwood, İngiltere'nin Test kriketinde hala 'devam eden bir çalışma' olduğunu söylüyor | Kriket Haberleri

İngiltere vs Yeni Zelanda

4 Haziran 2022, 10:15

canlı

Kendi oyun günlerinde İngiltere ile T20 Dünya Kupası kazanan bir kaptan olan Collingwood da, asla gelmeyen bir atılım yaratmaya çalışırken kaptan Stokes’tan cesaretlendirme işaretleri gördü.

Collingwood, “Bizim bakış açımızdan her şeyi denedik ve Ben’de farklı şeyler denemeye istekli proaktif bir kaptanımız olduğunu görebilirsiniz.”

Lord's'dan İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ilk Testin ikinci gününden aksiyonun en iyisi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Lord’s’dan İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ilk Testin ikinci gününden aksiyonun en iyisi.

Lord’s’dan İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ilk Testin ikinci gününden aksiyonun en iyisi.

Stokes’un elindeki seçeneklerden biri, ilk gün sahada kendini yaralayan Jack Leach’in bir beyin sarsıntısı yerine geçerek Test’teki ilk çıkışı için hazırlanan Lancashire’dan Matt Parkinson’un bacak dönüşüydü.

Parkinson, takımın uç noktalarında iki yıl geçirdikten sonra uzun zamandır beklenen bir çıkış yaptı, ancak kararlı Mitchell ve Blundell için 14 fazlalık boyunca gerçek bir tehlike yaratmayı başaramadı.

25 yaşındaki oyuncu, iki set vurucusunun hatalarını zorlamak için mücadele ederken, sadece hafif bir dönüşle 43 koşu için 14 küçük kapıdan geçti.

Collingwood, “Eminim onun için büyük bir şok olmuştur, Perşembe öğleden sonra arka bahçesindeydi” dedi.

Matt Parkinson, bir beyin sarsıntısı vekili olarak geç çağrıldıktan sonra Lord's'ta ilk Testini yapıyor

Matt Parkinson, bir beyin sarsıntısı vekili olarak geç çağrıldıktan sonra Lord’s’ta ilk Testini yapıyor

“Bir telefon alır, aceleyle Londra’ya gider, Jeetan Patel’den şapkasını alır ve doğruca oraya gider. Dışarıda pek fazla yardım yoktu, ama onun oldukça doğru bir bacak dönüşü olduğunu görebilirsiniz. melon ve eminim o deneyimden memnundur.”

182 topluk sıkı çalışmanın ardından üçüncü bir Test yüzyılına yaklaşan Yeni Zelanda kaleci Blundell, takıma yardım etmenin üçüncü güne giden herhangi bir kişisel hedeften daha büyük bir öncelik olduğunu söyledi.

Blundell, “Takım için yapacak bir işimiz var, sonra kilometre taşları kendi kendine halleder.” Dedi.

“Bu çok şey ifade eder, ancak bu oyunda gidilecek uzun bir yol var. İçinde bulunulması zor bir durumdu, ancak ben ve Daryl, niyet gösterdik ve bu tür küçük kapı üzerinde, bu niyeti gösterirseniz, koşuların geleceğini gösterirsiniz. .

“Az önce bir ortaklık kurmaya çalışmaktan bahsettik ve günü oldukça iyi bitirdik.”

Lord’s’ta İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ilk LV=Sigorta Testinin üçüncü gününü Cumartesi günü saat 10.15’ten itibaren Sky Sports Cricket ve Sky Sports Ana Etkinliğinde canlı olarak izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12627294/england-still-a-work-in-progress-in-test-cricket-says-paul-collingwood

Yorum yapın

SMM Panel