Paul Casey, LIV Golf serisine katıldığını ve bir sonraki etkinlikte oynayacağını duyurdu | Golf Haberleri


Son Güncelleme: 02/07/22 11:24pm

Paul Casey, LIV Golf'e katılan son oyuncu oldu

Paul Casey, LIV Golf’e katılan son oyuncu oldu

Paul Casey, LIV Golf serisine katıldığını ve bir sonraki etkinliği Temmuz sonunda Bedminster, New Jersey’de oynayacağını duyurdu.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports, size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve en son güncellemeleri almak için Twitter’da @SkySportsNews’i takip edebilirsiniz.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12644716/paul-casey-announces-he-is-joining-liv-golf-series-and-will-play-in-next-event

SMM Panel PDF Kitap indir