Patrick Mahomes, diehard Chiefs hayranının imzasını QB dövmesinin hemen üstüne dövme yaptırdığı için huşu içinde kaldı


Kansas City Chiefs oyun kurucusu Patrick Mahomes’in dünya çapında milyonlarca hayranı var. NFL hayranları ya da sadece yarı zamanlı izleyiciler olsun, herkes oyun kurucunun sahada eşyalarını diktiğini görmek için kendini ayarlar.

Chiefs hayranları için Mahomes’e olan bu aşk başka hiçbir şeye benzemiyor, o kadar ki bazı hayranlar onun vücuduna dövme yaptırıyor. Bir hayran bunu yaptı ve ön koluna Mahomes dövmesi yaptırdı.

Chiefs oyun kurucu tarafından yayınlanan bir videoda, 2022 Amerikan Yüzyıl Şampiyonası’nda delikler arasında yürürken bir Chiefs hayranının kendi dövmesini imzaladığı görülüyor.

Daha da şaşırtıcı olan, Mahomes’in videosunda belirttiği gibi, hayran gitti ve ertesi gün oyun kurucu imzasını ona dövme yaptırdı. Mahomes, hayranının kolunu imzaladığı videoyu şu başlıkla yayınladı:

“Bunu dün bu adam için imzaladım… ahbap bugün diğerinin üstünde imza dövmesine sahip.. #ChiefsKingdom”

Aşağıdaki videoyu izleyin:

Taraftarların bazen takımlarına veya en sevdikleri oyunculara duydukları sevgide biraz fazla ileri gidebildiğini biliyoruz, ancak dövme, bir taraftarın desteğinin nihai işaretidir. Bu durumda, bu özel hayran, kolunu imzaladığı günü kalıcı bir şekilde hatırlatarak Chiefs süperstarına olan takdirini göstermek için elinden geleni yaptı.

Patrick Mahomes ve Chiefs playofflara geri dönebilecek mi?

Patrick Mahomes ve Kansas City Chiefs bu sezon zorlu bir mücadeleye girecek
Patrick Mahomes ve Kansas City Chiefs bu sezon zorlu bir mücadeleye girecek

Normalde şöyle derdi – Şüphesiz! Ancak bu sezon dışında, ligde Chiefs’in 2022’de sezon sonrasına bile ulaşmasını zorlaştıracak birkaç hamle gerçekleşti.

youtube kapağı

Yeni başlayanlar için Chiefs, Tyreek Hill’i Miami Dolphins’e kaybetti, bu da hücumlarında büyük bir silah. Bunun da ötesinde, AFC West’teki her takım önemli ölçüde güçlendi.

Chargers, süper yetenekli kadrolarını tamamlamak için JC Jackson ve Khalil Mack’i ekledi. Denver Broncos, geçen sezon bir yıldız oyun kurucu dışında kazanmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahipti. Russell Wilson’ı aldılar ve ardından Randy Gregory’yi zaten sağlam bir savunmaya eklediler.

youtube kapağı

Birçoğunun bölümde uyuyanlar olduğunu iddia eden Raiders, Darren Waller, Hunter Renfrow, Demarcus Robinson ve Keelan Cole gibilere yardım etmek için Davante Adams’ı geniş alıcı odalarına ekledi. Zaten sağlam olan savunma çekirdeğine Chandler Jones’u eklemekten bahsetmiyorum bile.

Tüm bunlarla birlikte, Chiefs’in playofflara geri dönüş yolu, bu sezon NFL’deki en zorlu bölüm olduğu için bu sezon hiç de kolay değil.

Chiefs, 2022’de sezon sonrası döneme geri dönecek mi? Normalde bu bir kesinlik ama bu sezon Patrick Mahomes ve ekibi için bundan başka bir şey olmayacak.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-patrick-mahomes-left-awe-diehard-chiefs-fan-gets-signature-tattooed-right-tattoo-qb?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir