“Pakistan’a babanın kim olduğunu gösterdi!”- Hayranlar, Rohit Sharma’nın üç yıl önce bu günkü inanılmaz Dünya Kupası’nı hatırlıyor


2019’da bugün, Rohit Sharma, Dünya Kupası’ndaki oyunun en büyük sahnesinde Hintli bir açıcı tarafından yapılan en inanılmaz vuruşlardan birini oynadı. Açılış, Pakistan’a 140 gol attı ve Hindistan’ın o zamana kadar ezeli rakipleri karşısında Dünya Kupalarında yenilmezlik rekorunu korumasına yardımcı oldu.

Pakistan oldukça güçlü bir bowling atağı geçirdi ve önce bowling oynamayı seçti. Rohit Sharma onlara mükemmel bir vuruş oyunuyla ödeme yaptı ve Blues Giyen Adamların neden 2019 Dünya Kupası’nı kazanmak için favorilerden biri olduklarına dair bir açıklama yapmasına yardımcı oldu.

Üç yıl sonra, Twitter’daki hayranlar hala 32 yaşındaki oyuncunun oynadığı inanılmaz vuruşlarla ilgili fışkırıyor.

İşte tepkilerden bazıları:

2019’da bu Günde, Rohit Sharma, Pakistan’a karşı 14’ü dörtlü ve 3’ü altılı olmak üzere 113 toptan 140 koşuyla Dünya Kupası tarihindeki en baskın yüzden birini kaydetti – bu onun bu turnuvadaki ikinci yüzüydü.

Bu gün, Rohit Sharma en iyi ODI Dünya kupası vuruşunu oynadı. En sevdiğim vuruşlardan biri. O gün hak ettiği çift yüz yine 12 fazla kalmıştı.

Herhangi bir topa vuran oyuncu tarafından en iyi ODI dünya kupası vuruşu. Pakistan’ı daha önce hiç olmadığı kadar domine etti. @ImRo45 🐐

#Bugün 2019’da Hindistan, WC’de Pakistan’ı Ardışık 7. Kez Yendi!Rohit Sharma 140 Puan Aldı (Bu, WC’de PAK’a karşı herhangi bir Açıcı tarafından En Yüksek Skor)Rahul 57, Rohit 140, Kohli 77(Ayrıca Bu, İlk 3 Oyuncu 50 Puan Aldığında Bu Sadece Dünya Kupası maçıdır) + PAK’a karşı puanlar)

2019’da bugün – Hitman Rohit Sharma, ICC ODI Dünya Kupası’nın büyük etabında Pakistan’ı 140(113) yendi. Büyük etapta Rohit Yüzünü sadece 85 topla tamamladı – Bu, Hintli vuruşun dünya kupasında Pakistan’a karşı oynadığı en büyük vuruşlardan biriydi.

2019’un bu gününde, Rohit Sharma Pakistan’a babanın kim olduğunu ve babanın çocuğunu nasıl cezalandırabileceğini gösterdi.🔥 Tüm Pakistan’ı Rohit Sharma’dan nefret ettiren bir vuruş .Dünya Kupası tarihinin en baskın yüzyılı.💥 140(113) 🙌👏👌@ImRo45

3 yıl önce bugün, Rohit Sharma sadece 113 top atarak 140 sayı attı, Hindistan’ı Dünya Kupası kriketinde Pakistan’a karşı üst üste yedinci zaferine taşıdı 🔥 Hit-Man is The Shotmaker 😎#INDVPAK#RohitSharma @ImRo45


Rohit Sharma’nın 140’ı, Hindistan için Dünya Kupalarında Pakistan’a karşı en yüksek bireysel skor

Rohit Sharma ve KL Rahul temkinli bir başlangıç ​​yaptı. Korkunç bir karışıklık, Rohit’in kaçmış olabileceği anlamına geliyordu, ancak saha oyuncusundan gelen atış yanlış uçtan geldi. Her geçişinde ıstırabın üstüne yığılmış olan Pakistanlı açıcının o gün verdiği tek şans buydu.

Rahul 57 için görevden alındıktan sonra, o zamanki kaptan Virat Kohli kırışıkta Rohit’e katıldı ve ikili ivmeyi sürdürdü. Rohit inanılmaz bir yüze ilerlerken Kohli ikinci keman oynamaktan mutluydu. Ancak bahsi ve skor koşularını korkutucu bir hızla artırmaya devam ettiği için henüz bitirmedi.

Rohit görevden alındığında hala yaklaşık 12 over vardı, bu da dördüncü ODI çift yüzünü sonuna kadar vurabileceğini gösteriyor.

Hindistan bir mamut 346/5 yayınladığında Kohli ölüme doğru hızlandı. Oyun bir yağmur aralığı ile kısaltılmış olsa da, Pakistan vuruşma vuruşlarında gidemedi ve Hindistan maçı 89 koşuyla kazandığı için çok kısa düştü.

Rohit, o Dünya Kupası’nda beş yüzyıl attı ve bu, kariyerinin tartışmasız en yüksek puanlarından biri olmaya devam ediyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-showed-pakistan-daddy-fans-recall-rohit-sharma-s-incredible-world-cup-hundred-three-years-ago-day?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel