Paige’in kardeşi Zak Zodiac, WWE’nin neden onu imzalamadığını hala sorguluyor


Eski WWE Süperstarı Paige’in kardeşi, şirketin onu neden imzalamadığını hala sorguladığını itiraf ediyor.

İngiliz doğumlu yıldız bu yılın başlarında WWE’den serbest bırakıldığını aldı ve kısa süre önce rakip bir promosyon için çıkış yaptı. All Elite Wrestling’in Dynamite Grand Slam şovunda, eski WWE Divas Şampiyonu, Arthur Ashe Stadyumu’nda çığlık atan 20.000 hayrana geldiğini duyurdu. Dr. Britt Baker, Serena Deeb, Jamie Hayter ve AEW Kadınlar Şampiyonu Toni Storm gibi isimlerle yüzleşti. Eski WWE yıldızının yeni adı “Saraya” ortaya çıktığında alkışlar sarsıcı oldu.

Ancak Saraya’nın kardeşi Zak Zodiac, imzayla ilgili çeşitli paylaşımlarla Twitter’a gitti. Kız kardeşininkine benzer bir tarzda hayran yapımı bir All Elite grafiği paylaştı. Bir hayran daha sonra Zak’a tweet attı ve genç Saraya sözleşmesini ilk aldığında WWE’nin onu imzalamamasına şaşırdığını söyledi. Hayranına yanıt olarak Zodiac, kararı kendisinin bile sorguladığını itiraf etti.

Zak Zodiac, Saraya’nın (FKA Paige) WWE’ye yaptığı ve aile hayatının belirli bir dönemini kapsayan yolculuğuna dayanan bir biyografik film olan Fighting With My Family 2019 filminde bile canlandırıldı. Filmde Zodiac’ı Jack Lowden canlandırıyor.

Zak Zodiac, AEW’de Paige’e katılacak mı?

Sürpriz çıkışı merakla cezbeden hayranlar, kardeşlerin AEW’de meslektaş olup olmayacağını merak ediyor.

Bir Twitter kullanıcısı Zodiac’ın orijinal tweetine yanıt verdi ve Paige’in (Saraya) artık All Elite olduğu göz önüne alındığında AEW imzasının olası olup olmadığını sordu. Zak, bilmediğini ancak bunun doğru yönde atılmış bir adım olduğunu kaydetti.

“Kim bilir. Kesinlikle doğru yönde atılmış bir adım.” o yazdı

Paige’in son WWE maçı Aralık 2017’de Madison Square Garden’daydı. Yarışmada Mandy Rose ve Sonya Deville ile takım oldu. Bayley, Mickie James ve Sasha Banks üçlüsüne yenildiler. Aynı maç sırasında Saraya boynunu yaraladı ve o zamandan beri ring dışı kaldı.

AEW’de güreşip güreşmeyeceğine dair bir bilgi yok.

Zak Zodiac’ın tweeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce WWE onu imzalamalı mıydı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.

youtube kapağı

Eski bir WWE Şampiyonu, Triple H ve Vince McMahon’un rejimlerini karşılaştırmanın haksızlık olduğunu söylüyor burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-paige-s-brother-zak-zodiac-still-questions-wwe-never-signed?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir