Paige, WWE RAW sırasında bahsedilen isimlerin dışında bırakılmaya tepki gösteriyor


Paige, Edge’in RAW’da adından bahsetmemesine ve Kevin Owens’ın eski WWE Şampiyonu’nun onun hakkındaki tweetine cevap vermemesine tek kelimelik bir tepki verdi.

Rated R Superstar şu anda RAW’da Damian Priest ve Rhea Ripley ile birlikte The Judgment Day olarak bilinen bir heely fraksiyonu yönetiyor. Ciampa, Corey Graves ve Bayley gibi birkaç isimle gruba potansiyel eklemeler olarak alay ederek güreş camiasını tahminde bulundurdu.

Kısa süre önce Twitter’da yıldızların birkaç fotoğrafını yayınladı ve bir ring içi promo sırasında RAW’da çoğundan bahsetti.

Eski WWE Evrensel Şampiyonu Kevin Owens, Edge’in tüm gönderilerine kedilerinin resimleriyle yanıt verdi. Ancak, Anti-Diva’nın bir fotoğrafını içeren bir tweet bıraktı. Rated R Superstar, geçen hafta kırmızı markada ondan bahsetmedi.

Twitter’daki bir hayran tüm bunları fark etti ve işaret etti, bu da Paige’in yanıt vermesine yol açtı.

“Şok edici,” Anti-Diva tweetledi.

Aşağıdaki tweetlere göz atabilirsiniz:

Kenardaki tüm fotoğraflar arasında en çok beğeniyi onun fotoğrafı aldı 1. Edge hepsinden bahsetti ama bahsetmedi @RealPaigeWWE RAW 2’de Kevin Owens tüm fotoğrafları yanıtladı ve yalnızca birinci sayfaya yanıt vermedi! Tamam garipler 😂 twitter.com/EdgeRatedR/sta…


Sonya Deville, Paige’den güreş öğrenmeyi tartışıyor

Pridefighter ve eski Divas Şampiyonu, 2017’de Mandy Rose ile birlikte Absolution olarak bilinen kısa ömürlü bir ahırın parçasıydı. Paige daha sonra emekli olduğunu açıkladıktan sonra gruptan ayrıldı.

Sportskeeda Wrestling ile özel bir röportajda Sonya Deville, The Anti-Diva’dan öğrendiklerini anlattı.

Absolution’da Paige ve Mandy ile birlikte gelmek, en iyi arkadaşımla birlikte olmak çok güzeldi, ama aynı zamanda ondan bir şeyler öğreniyordu, gerçekten çok şey katan birinden. Kadınlar klasmanındaki parmak izi, onun ne olduğuna yardımcı oldu ve şu anda içinde bulunduğum pek çok atletik yetenek, fiziksel kızla klasmanda olabilmek. Sadece bana ilham veriyorlar ve bana her gün bir şeyler öğretiyorlar,” dedi Deville.

Aşağıdaki röportajı inceleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Sonya, Pazartesi Gecesi RAW’da düzenli, Mandy Rose ise NXT Kadınlar Şampiyonu. Eski Divas Şampiyonu, üç yılı aşkın bir süredir ring içi rekabetten emekli oldu ve şu anda geri dönüp dönemeyeceği bilinmiyor.


Sonya Deville yozlaşmış bir yetkili miydi? Bu can alıcı soruyu ona sorduk. özel.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-paige-reacts-left-names-mentioned-wwe-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir