Paige Spiranac, World Series’in uğursuzluğunu mu yarattı? Golfçülerin Beyzbol takımlarına desteği araştırıldı


Eski ABD’li golfçü Paige Spiranac, emekliliğinden bu yana sansasyonel bir spor ve sosyal medya fenomeni olarak ortaya çıktı. Instagram’da 3,6 milyon takipçisi ile Tiger Woods ve Rory McIlroy gibi golf harikalarını geride bıraktı. Golfün kesinlikle en popüler isimlerinden biri.

Paige Spiranac genellikle golf dışında çeşitli sporlardan bahsederken görülüyor ve bu takımları da destekliyor. Son zamanlarda, takımların formalarını giyerek desteğini göstermenin benzersiz bir yolunu buldu.

Gelenek, NFL sırasında giydiği takımın formaları maçlarını kaybettiği için bazı eğlenceli sonuçlar verdi. Bununla birlikte, sosyal medya hesaplarında spor ve yaklaşmakta olan Dünya Serisi hakkında aktif olarak konuşurken görüldüğü için tablolar beyzbol için dönebilir. Hatta Milwaukee Brewers maçında ilk adımı attı.

Kısa süre önce beyzbol tişörtlü bir fotoğrafını paylaşmak için sosyal medyaya gitti. Hangi takıma ait olduğu belli değildi, ancak kartal gözlü hayranlar, renklerin Houston Astros veya Philadelphia Phillies ile eşleştiğini fark etti.

Yazdı:

“World Series bu gece başlıyor! Kim kazandı? Astros mu yoksa Phillies mi?”

Görevlerinden sonra uğursuz gelen takımların eğlenceli bir geçmişiyle, beyzbol, trajik tesadüfler dizisindeki değişimin rüzgarı olabilir.


Paige Spiranac NFL takımlarına uğursuzluk getirdi mi?

Paige Spiranac Bass Pro Mağazaları Efsaneleri Golf - İkinci Turda (Matt Sullivan/Getty Images aracılığıyla görüntü)
Paige Spiranac Bass Pro Mağazaları Efsaneleri Golf – İkinci Turda (Matt Sullivan/Getty Images aracılığıyla görüntü)

Emekli ABD’li golfçü Paige Spiranac’ın sözde NFL takımlarını jinxing geleneği, NFL’yi karşılama amaçlı bir sosyal medya gönderisinde Los Angeles Rams forması giydiğinde başladı.

Bu arada, savunan şampiyonlar açılış maçlarını Buffalo Bulls’a kaybettiler. İşte o zaman, ekibin uğursuzluk getirmesiyle ilgili şakalar sosyal medyada dolaşmaya başladı. Spiranac, yorumları aldı ve hatta en çok nefret edilen takımların formalarını giymek için başvuruları kabul ettiğini söyledi.

NFL’nin 2021 baskısında ikinci olan Cincinnati Bengals, Steelers’a yenildiğinde söylentiler rüzgarı yakaladı. Bu arada, Spiranac, Bengals forması giyen bir fotoğraf yayınladı. Trend internette patladı ve Paige Spiranac sosyal medya hesabında bu konuda şaka yaptı.

Yazdı:

Uğursuzluk serisi hala yaşıyor. Bengaller 0-1.”

Şimdi görülmesi gereken tek şey, beyzbolun bu uğursuz tesadüflerde NFL’yi takip edip etmediği.

Adelle Fernandes tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/golf/did-paige-spiranac-jinx-world-series-golfer-s-support-baseball-teams-explored?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir