“Oyunla ilgili sorular yoksa içeri gireceğim” – Erik ten Hag, Red Devils Everton yenilgisine uğrarken Manchester United bağlantıları hakkındaki sorulardan rahatsız oldu


Manchester United’ın menajer hedefi Erik ten Hag, gazetecilerin İngiliz kulübünün liderliğini devralmaya hazır olduğu yönündeki spekülasyonları üzerine sorularından rahatsız oldu.

Buna göre ESPNAjax teknik direktörü, Red Devils’in bir sonraki baş antrenörü olmanın eşiğinde.

Ajax’ın Eredivisie’de Sparta Rotterdam’a karşı oynayacağı maçın öncesinde, bir muhabir on Hag’a Manchester United ile müzakerelerin nasıl gittiğini sordu.

Öfkeyle yanıt verdi ve tüm odağının Amsterdam tarafının Sparta ile olan maçında olduğu konusunda ısrar etti. Ayna):

“Oyun hakkında konuşmak istiyorum. Söylentilere tepki vermiyorum.”

Muhabir daha sonra söylentilerin güçlendiğini belirterek başka bir yanıt için ona baskı yaptı. On Hag daha sonra meydan okurcasına soruları reddetti ve yanıtladı:

“Oyunla ilgili sorular yoksa içeri giriyorum.”

52 yaşındaki oyuncu, kendisini Old Trafford işiyle ilişkilendiren spekülasyonları ağzından kaçırdı. Alman basınına verdiği röportajda SPORT1geleceği sorulduğunda şöyle cevap vermiştir:

“Şu anda sadece Ajax’a odaklanıyorum. Ama futbolda bunu asla bilemezsiniz. Hiçbir şeyi göz ardı etmek istemiyorum.”

Ajax teknik direktörüne daha sonra Manchester United’ın geçici menajeri Ralf Rangnick’in menajerlik bilgileriyle ilgili yorumları soruldu.

Rangnick, potansiyel halefi sorulduğunda ten Hag’ı üst düzey yönetici olarak adlandırmıştı. Hollandalı teknik direktör, yorumu küçümsemeye çalışarak yanıt verdi, ancak yine de United’ı övdü.

“Sektörde insanlar birbirini tanıyor. Her zaman diğer kulüplerin temsilcileriyle görüşmeler oluyor, bu normal. Manchester United harika taraftarlara sahip harika bir kulüp. Ama sadece tekrar edebilirim: Tüm odak noktam tamamen Ajax! Bu arada, Biz şimdiden yeni sezonu planlıyoruz.”

Ten Hag: “Antony’yi bu sezon hala görebiliriz ama ciddi bir sakatlık.”• Başka bir şey mi? Ten Hag: “Hayır, hepsi bu. Sonraya kadar.”• Manchester United hakkında bu kadar güzel konuşman ne güzel.”Ten Hag:


Erik ten Hag, Manchester United’ın yenilgisinden sonra endişelenecek

Tüm işaretler Erik ten Hag'ın Manchester United'ın bir sonraki menajeri olacağına işaret ediyor
Tüm işaretler Erik ten Hag’ın Manchester United’ın bir sonraki menajeri olacağına işaret ediyor

Red Devils, küme düşme adayları Everton’a 1-0 yenildikleri için üzgündü. Bu süreçte, Premier Lig’de ilk dörtte bitirmeleri daha olasıydı.

United, dördüncü sıra için Tottenham Hotspur, Arsenal ve West Ham United’ı gölgede bırakmaya çalışırken uzun bir siparişle karşı karşıya. Şimdi yedinci sırada oturuyorlar, dördüncü sırada oturan Spurs’ten altı puan uzaktalar.

Erik ten Hag gözlerini Goodison Park’taki maça koymuş olsaydı, United’ın performansından etkilenmezdi.

• Manchester United ile anlaşmanın yapıldığını söylüyorlar, bunun hakkında ne söyleyebilirsiniz?Ten Hag to @NOS: “Hiç bir şey. Oynayacağımız finaller kaldı.”• Ama Man United ile müzakereler devam ediyor mu? Ten Hag: “Bunun doğru olup olmadığını size söylemeyeceğim.”

Yaratıcılıktan yoksun ve gerçek bir tehditten yoksun olan Red Devils, hayal kırıklığı yaratan bir yenilgiye daha uğradı.

Manchester United taraftarlarını cesaretlendirebilecek şey, on Hag’ın bu kırık tarafta var olan güvenlik açıklarını görme olasılığıdır. Şimdi, yaz aylarında atanması durumunda, büyük bir revizyonu nasıl üstleneceğine dair bir resmi olabilir.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-questions-game-i-m-going-inside-erik-ten-hag-irked-questions-manchester-united-links-red-devils-suffer-everton-defeat?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın