Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalnız Kurt’un çekimlerine başlandı! Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda kimler var?

Türk televizyon tarihine Çılgın Kalp, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi unutulmaz dizilerle imzasını atan Osman Sınav, dört sene aradan sonradan yeni dizisi Yalnız Kurt’u izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, yeni sezonun en gösterişli yapımları aralarında.

Konusu ve oyuncu kadrosuyla Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizileri aratmayacak olan Yalnız Kurt dizisinden izleyicisini sevindirecek bir haber geldi.

Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un çekimlerine başlandı! Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda kimler var?

Cihan Ünal’ı yıllar sonra dizi setlerine döndüren ve yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisi, bugün sete çıktı.

ATV’nin, Yalnız Kurt dizisini ”Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin final yapmasının gerisinde anlamsız kalan salı akşamı yayınlaması bekleniyor.

Hasan Deniz Yaran’ın ‘Altay Kurtoğlu’, Evren Ünal’ın ise ‘Davut Bahadır’ rolüne yaşam verdiği dizinin kadrosunda Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Alim rol alıyor.

Yorum yapın