Örtüşme: David Beckham, 2022 Katar Dünya Kupası’nın kışın düzenlenmesinin İngiltere’ye fayda sağlayacağına inanıyor | Futbol Haberleri


David Beckham, bir kış Dünya Kupası’nın İngiltere için bir avantaj olabileceğine inanıyor ve mevcut takımı “sadece futbolculardan daha fazlası” olduğu için övdü.

Beckham, 1996 ve 2009 yılları arasında İngiltere için 115 kez oynadı, 17 gol attı ve sadece Wayne Rooney ve Peter Shilton, Three Lions için daha fazla forma sahip.

47 yaşındaki oyuncu, 1998, 2002 ve 2006 olmak üzere üç Dünya Kupası’nda İngiltere’yi temsil etti ve “zorlu” bir Premier Lig sezonunun sona ermesinden sonra turnuvalara bitkin halde gittiklerini itiraf etti.

Ile konuşmak Gary Neville, YouTube şovu The Overlap’taeski İngiltere kaptanı, rekabetin bir kış baskısının Gareth Southgate’in tarafını destekleyebileceğine inanıyor ve şunları söyledi:

“Ekibimiz için, bunu hissediyorum [a World Cup in winter] büyük bir fırsattır. hiç kullanmadık [fatigue] bahane ama doğrusunu söylemek gerekirse dünyanın en zorlu ligi olan Premier Lig’de yorucu bir sezonun sonuna geldik ve yorgunsunuz ve dinlenmek istiyorsunuz, toparlanacak vaktiniz yok zor bir sezondan

“Bu oyuncular bu turnuvaya zirvede oldukları bir zamanda geliyorlar; dinlendiler, sezonun ortasındalar, maçlarının zirvesinde olmamaları için hiçbir sebep ve mazeret yok. ve formlarının zirvesinde.”

Beckham ayrıca, 2018 Dünya Kupası yarı finallerine ve Euro 2020 finaline ulaşan Southgate’in takımını izlemekten ne kadar keyif aldığını da ortaya koydu.

Beckham, “Oyuncularımız için bu gerçek bir fırsat. Genç bir takımımız, heyecan verici bir takımımız, bu oyuncularla uzun süredir birlikte olan bir menajerimiz var” dedi.

İngiltere, goller için Harry Kane'e güveniyor
Resim:
İngiltere, Haziran ayında Uluslar Ligi fikstürlerinden hiçbirini kazanamadı

“Bu İngiltere takımının oyununu izlemeyi gerçekten seviyorum; heyecan vericiler, tutkuyla oynuyorlar, orada olmak istiyorlarmış gibi oynuyorlar, bir İngiltere taraftarı olarak görmek isteyeceğiniz bir şey.

“Bir an için kopukluk oldu ama birdenbire taraftarlarımız tekrar bu takımın arkasına geldi, bir bağlantı var ve Gareth bu konuda inanılmaz bir iş çıkardı.”

İngiltere, Macaristan’a karşı iki yenilgi de dahil olmak üzere dört maçından hiçbirini kazanamayarak ve sadece bir gol atarak Uluslar Ligi’nde hayal kırıklığı yaratan bir başlangıç ​​yaptı.

Ancak Üç Aslan, Katar’daki Dünya Kupası’nı kaldırmak için favoriler arasında olmaya devam edecek – bu, Beckham’ın kaptan olduğu 2004/06’dan beri İngiltere tarafına atfedilmeyen bir ödül – ve saha dışında iyi bir güç olarak hareket edecek.

Beckham, “Bu takımda bir heyecan var. Bu oyuncular sadece futbolculardan daha fazlası” dedi. “Özellikle İngiltere’deki bu nesil oyuncularla ilgili sevdiğim şey, sahada sahip oldukları güç, saha dışında değişiklik yapmaya çalıştıkları.

“Marcus’un işini görüyorum [Rashford] yaptı, işi görüyorum Raheem [Sterling] ve diğer oyuncular yaptı. Oyun dışında yaptıkları iyilik olağanüstü, gerçekten olağanüstü, çünkü platformlarını diğer insanlara yardım etmek ve değişiklik yapmak için kullanıyorlar.

“Artık diğer insanlara yardım etmeleri ve insanları ırkçılık ve devam eden ve sosyal medyada veya günlük yaşamda yaşadıkları diğer şeyler konusunda eğitmelerine yardımcı olmaları gerçeği, değişim yapıyorlar. Bu grubu ve bu nesli bu yüzden seviyorum. oyuncular.”
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12635098/the-overlap-david-beckham-believes-2022-qatar-world-cup-being-held-in-winter-can-benefit-england

Yorum yapın

SMM Panel