Orlando Magic Yaz Ligi 2022 Kadrosu, Tarihler ve Tam Program


Orlando Magic, yeniden yapılanma görevinde iyi ilerliyor. Son taslaklarda inanılmaz yetenekli oyuncular seçtiler ve tanking stratejileri yüksek piyango seçimleri almalarına yardımcı oldu.

Tıpkı diğer yeniden yapılanma ekipleri gibi, onlar da bir adım atmaya hazır değiller. NBA play-in turnuvası. Magic, genç silahlarını geliştirirken bir sezon daha tanklamak ve gelecek yaz için yüksek bir draft hakkı almaktan daha iyidir.

Houston, Detroit ve Oklahoma City’den farklı olarak Magic, özünde yer almıyor. Kadronun geri kalanı esnekken, kesinlikle Cole Anthony, Jalen Suggs ve yakın zamanda Paolo Banchero’yu draft ettiler.

Mo Bamba’nın ticaret bloğunda olduğu söyleniyor ve Wagner kardeşler de varlık olarak kullanılabilir. Chuma Okeke, Wendell Carter Jr., Markelle Fultz ve RJ Hampton’ın playofflara hazır bir kadro oluşturduklarında takımın bir parçası olacaklarının garantisi yok.

Magic, genç yetenekleri nedeniyle Yaz Ligi’ndeki en zorlu takımlardan biri. Son taslak seçimlerini Vegas’ta sergileyecekler. California Classic veya Salt Lake City Yaz Ligi’nde yer almadılar ve şimdi doğrudan Nevada’daki NBA 2K23 Yaz Ligi’nde oynayacaklar.

Orlando Magic’in Las Vegas Yaz Ligi kadrosu

Orlando Magic'ten RJ Hampton
Orlando Magic’ten RJ Hampton

Orlando Magic’in yaz ligi kadrosunda 2020 ve 2022 draft seçimleri ön planda olacak ve şaşırtıcı bir şekilde 2021 seçimlerini içermeyecek. 2020 draft sınıflarından RJ Hampton ve Daniel Otutu kadroda olacak. Hampton ve Oturu genel sıralamada sırasıyla 24. ve 33. seçildiler. Cole Anthony, ne yazık ki Vegas’ta bağlarını koparamayacak.

Geçen ayki draft sınıfında, Michigan’dan 32. seçilen Caleb Houstan ile birlikte Duke’ten imrenilen ilk genel seçimlerini Paolo Banchero sergileyecekler.

2021 seçimleri Jalen Suggs ve Franz Wagner katılmayacak.

İşte Orlando Magic’in Yaz Ligi kadrosu:

Oyuncu ismi: Durum:
Caleb Houstan İleri
Paulo Banchero İleri
RJ Hampton Koruma
devin şeker Koruma
Zavier Simpson Koruma
Tommy Kuhse Koruma
Devon Daniels Koruma
Greg Malinowski Koruma
Jaire Grayer Koruma
Hem Gach Koruma
Justin James İleri
Alem Ford İleri
Emanuel Terry İleri
Kwan Cheatham Jr. İleri
Jared Wilson-Çerçeve Koruma
Daniel Oturu Merkez
Jeremiah Tilmon Jr. Merkez

Ek olarak, Magic’in kadrosunda birkaç NBA G League oyuncusu var. Jaire Grayer, Justin James, Daniel Oturu, Amiral Schofield ve Jared Wilson-Frame gelişim liginden.

James, Cleveland Charge (Cavaliers), Windy City Bulls (Bulls) için Oturu ve Salt Lake City Stars (Jazz) için Wilson-Frame için oynuyor. Grayer ve Schofield (iki yönlü) Lakeland Magic (Magic) için oynuyor.

Magic yardımcı antrenörü Jesse Mermuys, takımın Yaz Ligi koçu olacak.

Orlando Magic Yaz Ligi Programı ve tarihleri

Tarih ve saat Kibrit televizyon
7/7/2022 Perşembe, 22:00 ET Houston Rockets vs Orlando Magic ESPN
Cumartesi, 7/9/2022, 16:00 ET Orlando Magic vs Sacramento Kings ESPN
Pazartesi, 7/11/2022, 21:00 ET Orlando Magic vs Oklahoma City Thunder ESPN
Perşembe, 14.07.2022, 19:30 ET New York Knicks vs Orlando Magic NBA TV

Magic, ilk maçlarında yeniden yapılanma ve draft gece rakibi Houston Rockets ile bir hesaplaşma yaşıyor. Üç Batı Yakası takımı ve bir Doğu Konferansı rakibi ile karşılaşacaklar. İlk üç maçı ESPN’de yayınlandı ve dördüncüsü NBA TV’de ulusal olarak yayınlanacak.

Orlando’nun dört maçı da UNLV kampüsündeki Thomas ve Mack Center’da olacak.


S. Orlando Magic NBA play-in turnuvasını hedeflemeli mi?

şimdiye kadar 3 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/orlando-magic-summer-league-2022-roster-dates-complete-schedule?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir