“Onun ve The Elite’in farklılıklarını çözmesini diliyorum”


Twitter’daki güreş hayranları kısa süre önce CM Punk’a AEW All Out izle ve öde’deki tartışmalı yorumlarına atıfta bulunarak tepki gösterdi.

Gösterinin medya saldırısı sırasında Punk, Kenny Omega, The Young Bucks ve Hangman Adam Page’e ateş etti. Bu, The Elite ve Punk arasında bildirilen bir kulis münakaşasına yol açtı.

En son CFFC (Cage Fury Fighting Championships) şovu sırasında Punk, sahne arkası tartışmasına atıfta bulundu. Hayranlar tepki göstermek için hemen Twitter’a gittiler, hatta birkaçı eski AEW Dünya Şampiyonunun sorunlarına atıfta bulunduktan sonra promosyona geri dönebileceğini öne sürdü.

Aşağıdaki Twitter tepkilerine göz atın:

@WrestlingNewsCo O videoyu görünce, şimdi daha çok Phil Brooks gibi konuşuyor. WWE’de WWE şampiyonu olduğunda hepimiz biliyorduk. AEW’den uzak olmak. Çok daha mutlu görünüyor.

@WrestlingNewsCo Punk bölgesel bir mma şovunda aew’de olduğundan daha mutlu görünüyor……

@WrestlingNewsCo CM Punk’ın tüm WWE koşusunu kaçırdım. wrasslin izlemeyi bırakmıştım. AEW koşusu için CM Punk’ı buldum ve adamı kesinlikle özlüyorum.

Önümüzdeki aylarda Punk’ın yorumlarının bir anlam taşıyıp taşımadığını görmek ilginç olacak.


Eric Bischoff geçtiğimiz günlerde CM Punk’ı imzaladıktan sonra Tony Khan’ı uyardığını hatırladı.

Eric Bischoff, CM Punk’ı AEW’ye imzaladıktan sonra geçenlerde Tony Khan’a yaptığı uyarıyı hatırladı.

Fightful’a konuşan Bischoff, şahsen Khan’ın yaptığı gibi bir pozisyona girmeyeceğini ve sorunu önleyeceğini iddia etti. dedi ki:

“Nasıl hallederdim? Bilmiyorum dostum. Bilmiyorum. Baştan kendimi o duruma sokmazdım. Hatırlarsan hiç dikkat etmemiş olabilirsin ama ben yaptım. Bir gün bir yorum, her şey olup bitmeden aylar önce, ‘CM Punk güreş sektöründeki en büyük finansal fiyasko olacak’ dedim. Her türlü şeyi karıştırdı.Tony Khan’ın saçları alev aldı.Aptal gibi gevezelik ediyordu.Buna çok üzülmüştü.Üç ay sonra, işte buradayız.O yüzden kendimi bu duruma sokmazdım. .”

Punk’ın son AEW görünümü, şirketteki durumu belirsizliğini koruduğu için All Out 2022’deydi.

Yaklaşan Full Gear izleme başına ödemede The Elite, Punk olayından bu yana ilk kez ring içi aksiyona geri dönecek. AEW Dünya Üçlü Şampiyonası için Ölüm Üçgeni ile karşı karşıya gelecekler.

Punk’ın profesyonel güreş dünyasında hâlâ bir geleceği olup olmadığı henüz belli değil.

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-wish-elite-settle-differences-twitter-explodes-cm-punk-references-aew-controversy-recent-appearance?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir