One Punch Man 3. sezon Monster Association yayınını kapsayacak mı?


Tek yumruk adam üçüncü sezon nihayet üretimde olduğu için hayranlar kendinden geçmiş durumda. Hayranlar Saitama’yı tekrar eylem halindeyken görecekler, ancak asıl odak noktası Garou ve Dünya’da hasara yol açmayı planlayan bazı canavarlar olacak. Mangayı okuyanların o zamandan beri heyecanlanmak için başka bir nedeni daha var. Tek yumruk adam 3. sezon, mangadaki şimdiye kadarki en iyi hikaye yaylarından birini uyarlayacak. Canavarlar Derneği ark.

Taraftarlar, gelecek sezonun tüm sezona uyum sağlayıp sağlamayacağını bilmek istiyor. Canavarlar Derneği ark. Bu yayındaki bazı önemli noktalara bir göz atalım ve ne kadarının kapsanacağını anlayalım. Tek yumruk adam 3. Sezonun, dizinin bu bilgiyi doğrulamadığını ve makalenin, dizinin ne kadarını tahmin etmeye çalıştığını not etmek önemlidir. Canavarlar Derneği gelecek sezonda kapsanacak.

Feragatname: Bu makale mangadan büyük spoiler içermektedir.


Tek yumruk adam 3. sezon tüm arkı kapsamayabilir

Tek yumruk adam Sezon 3’ün uyarlanması planlanıyor Canavarlar Derneği ark. Ancak dizinin tüm arkı 12 bölüm üzerinden uyarlaması imkansız olacak. Mevcut içerik göz önüne alındığında, sonraki 12 bölümde ne kadar içeriğin kapsanacağını tahmin edebiliriz. Bir şeyleri perspektife sokmak için, manganın sonuca varması yaklaşık yedi yıl sürdü. Canavarlar Derneği ark.

One Punch Man Bölüm 85: 115 sayfalık mükemmellik

buna inanmak için nedenlerimiz var Tek yumruk adam 3. sezon, ilk iki sezon benzer bir miktarda kapsadığı için 40-45 bölüm uyarlayacak. İkinci sezon biraz aceleye getirilmiş gibi geldi, bu yüzden üçüncü sezon için bölüm sayısı azaltılabilir. Bununla birlikte, dizinin 138. bölüme kadar her ayrıntıyı kapsayacak şekilde bölüm sayısını artırmasını ve bunu yapmamanın ani bir sonla sonuçlanabileceğini umuyoruz. Bu, 2. sezonun bitişinin ani olduğu ve hiçbir şekilde kesin olmadığı için hayran kitlesinin sahip olduğu bir başka şikayetti.

One Punch Man 3. sezon, 85. bölümden 138. bölüme uyarlanabilir ve yine de yeni bir stüdyo umuduyla dev tanrı ifşasıyla sona erer 🙏

Bölüm 138, Tanrı’nın varlığını alaya alan, oldukça büyük bir dış iskelet figürüne sahip olduğu için dikkate alınmıştır. Anime, bu bölümün uyarlamasını içerecek şekilde bölüm sayısını artırmaya karar verirse, üçüncü sezon büyük bir uçurumla biterek mükemmel bir sonuca sahip olacak.


gelen kavgalar Canavarlar Derneği ark biri dört gözle bekleyebilir

Garou, Canavarlar Birliği tarafından kurtarıldığına ve bir canavarlaştırma sürecinden geçeceğine göre, hayranların sabırsızlıkla bekleyebileceği birkaç kısa dövüşe katılacak. Böyle bir dövüş, Royal Ripper ve Bug God’a karşı savaş olacaktır. Bu ikisi, Canavarlar Birliği’nin çıkarlarına karşı gelirse Garou’yu etkisiz hale getirmekle görevlendirilir. Garou ayrıca hayran kitlesinin dört gözle bekleyebileceği bir başka dövüş olan King Orochi’yi de üstlenecek.

VIZ sonunda uygulamalarına Zombieman vs Pureblood bölümünü ekledi, bu yüzden açıkçası tekrar okumak zorunda kaldım çünkü 🤤 https://t.co/qGCH6mzedR

Tek yumruk adam 3. sezon, sokaklarda çılgına dönen canavarları alt etmek için konuşlandırılmış bir dizi A-sınıfı ve B-sınıfı kahramanı tanıtacak. Zombieman, Pureblood’a karşı bir başka heyecan verici dövüş. canavarlar Dernek ark.

2022 ilerledikçe daha fazla manga ve anime güncellemesi için bizi izlemeye devam edin.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/will-one-punch-man-season-3-cover-monster-association-arc?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir