ONE debutant Lara Fernandez, ONE 159’da dünya şampiyonluğu maçı için sahilde antrenman yapıyor


WBC Muay Thai ve ISKA dünya şampiyonu Lara Fernandez oyundaki en çalışkanlardan biri ama ‘Pizza Power’ ne zaman ve nasıl eğleneceğini de biliyor.

İspanyol çarpıcı yıldız, 22 Temmuz Cuma günü ONE 159: De Ridder vs. Bigdash’ta Janet Todd’a karşı oynayacağı maça hazırlanmasına yardımcı olmak için yerel bir plaja gitti. Etkinlik, Singapur Kapalı Stadyumu’ndan canlı yayınlanacak.

Fernandez ve Todd, ONE 159’un ana kartındaki ONE geçici atom ağırlıklı Muay Thai dünya şampiyonluğu için yarışacak. Heyecan verici bir karşılaşma olacağı kesin.

Bir Instagram gönderisinde Fernandez, kıyıda yumruklarını, dirseklerini ve diz darbelerini çalışırken görüldü.

ONE Championship başlıkta şunları yazdı:

“Lara Fernandez, ONE 159’da ONE Geçici Kadınlar Atom Ağırlık Muay Thai Dünya Şampiyonası için 22 Temmuz’da “Pizza Power” ve Janet Todd COLLIDE akışına sahip! 🏆 @larafdz13.”

Fernandez’in benzersiz antrenman yöntemi, taraftarların ve dövüşçülerin dikkatini hemen topladı, bunlara yorum yapan İspanyol Muay Thai yıldızı Nayanesh Ayman Parikh Bumba da dahil:

Bumba, yorumlar bölümüne “Bir sonraki dünya şampiyonu 🙌🙌🙌🍕 @larafdz13 🔥🔥🔥” yazdı.

Başka bir hayran, Fernandez’in şakacı lakabı olan ‘Pizza Power’a saygı duydu.

“Pizzanın gücünü seviyorum.”


Lara Fernandez hayatının en büyük mücadelesini veriyor

İlk çıkışlar normalde bir terfide bir dövüşçünün kendini hissetme süreci olsa da, Fernandez’in ONE Championship’e başlaması ani bir ateş vaftizidir.

Fernandez, altı maçlık bir galibiyet serisine sahip olan ve koşusu sırasında durdurulamaz görünen ONE atomweight kickboks dünya unvanının sahibi Todd’u yenecek.

Fernandez WBC Muay Thai ve ISKA’da şampiyonluklar kazanarak ONE Şampiyonasına katılacak olsa da, ONE’daki ilk çıkışı muhtemelen kariyerindeki en büyük mücadele olacak.

Todd, eski iki spor dünya şampiyonu Stamp Fairtex de dahil olmak üzere hem Muay Thai hem de kickboksta en iyi isimleri yendi.

Yine de Fernandez, Todd’un merakla beklenen dünya şampiyonluğu maçı için elinde ne varsa hazır. ONE Championship ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“Bir gösteri yapacağım ve sonra [the fans’] favori dövüşçü Çok güzel ve teknik bir mücadele olacak. Umarım o kemeri eve götürebilirim.”

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-watch-one-debutant-lara-fernandez-trains-beach-world-title-bout-one-159?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir