ONE Championship CEO’su, ONE X’in neden unutulmaz bir gece olacağını açıklıyor


ONE Championship’in 10. yıl dönümü gösterisi ONE X tek kelimeyle anlatılabilir – harika. Ancak gerçekte, 26 Mart Cumartesi günü etkinliğin ne kadar aksiyon dolu olacağını bu sıfat tek başına yeterince vurgulamaya yetmez.

Tarihi üç parçalı kartın, baştan sona hayranlarının koltuklarının kenarında olması garanti edilir ve kickboks, Muay Thai, MMA ve BJJ’den çok sayıda dünya şampiyonu içerir.

The Underground’dan John Morgan ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, ONE Championship’in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Chatri Sityodtong, promosyonun şimdiye kadarki en büyük gösterisini, uzun yıllar boyunca sıcak bir tartışma konusu olacak bir etkinlik olarak özetledi.

Sityodtong dedi ki:

“Bu, herhangi bir büyük küresel organizasyon tarafından tarihte yapılmış en eşsiz, tuhaf, ilginç dünya şampiyonası kartı. Ve bu da o olaylardan biri, bundan beş yıl, on yıl, yirmi yıl sonra insanlar bunun hakkında konuşacak, özellikle stadyumda olanlar, oturma odalarında veya barlarında arkadaşlarıyla canlı yayını izleyen insanlar. dünya çapında.”

Muay Thai’de 35 yılı aşkın deneyime ve bir BJJ kahverengi kuşağına sahip olan ömür boyu dövüş sanatçısı, nasıl olduğu hakkında yorum yapmaya devam etti. BİR X dövüş sporları hayranları için bir nevi cennet olacak.

“Bu çok muhteşem olan mega olaylardan biri. Beş dünya şampiyonluk dövüşü, bir dünya Grand Prix dövüşü, bir özel kural dövüşü ve kelimenin tam anlamıyla en iyi karma dövüş sanatları, kickboks, Muay Thai ve boyun eğme boğuşmasını düşünün. Hepsi bir gecede, hepsi bir günde. Dövüş sanatlarını seviyorsanız, burası dövüş sanatları cenneti gibidir.”

Röportajın tamamını buradan izleyin:

ONE Championship CEO'su, ONE X'in neden unutulmaz bir gece olacağını açıklıyor

ONE Championship’in 10. yıl dönümü gösterisi hakkında bilmeniz gereken her şey

ONE Championship’in yığılmış ONE X kartı 26 Mart Cumartesi günü saat 13:00 SGT’de başlıyor. İlk kartın başlığı olan ONE X: Part I, Sitthichai ve Chingiz Allazov arasındaki ONE Featherweight Kickboks Dünya Grand Prix Şampiyonası Finali olacak.

Saat 17:00 SGT’de başlaması planlanan ONE X: Part II’de iki ONE Super Series dünya şampiyonası olacak. Nong-O, Muay-Thai horoz siklet kayışını Felipe Lobo’ya karşı ipe koyarken, Capitan ufak tefek kickboks tahtını Hiroki Akimoto’ya karşı savunuyor.

Promosyonun 10. yıl dönümü gösterisinin üçüncü ve son bölümü – ONE X: Grand Finale adlı – 20.00 SGT’de başlayacak. Angela Lee’nin atom ağırlıklı dünya şampiyonluğu savunması Stamp Fairtex’e karşı yığılmış kartın başında olacak.

Ortak ana etkinlikte taraftarlar, Demetrious Johnson ve Rodtang Jitmuangnon arasındaki süper dövüşün özel kurallarına tanık olacaklar. Çiftin merakla beklenen MMA ve Muay Thai melez savaşı, Adriano Moraes ve Yuya Wakamatsu’nun sinek sıklet dünya şampiyonluğu maçı için buluşmasından hemen sonra gerçekleşir.


MMA hayranı ve kelimelerle bir yolunuz var mı? Sportskeeda MMA işe alıyor!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-one-x-one-championship-ceo-explains-one-x-will-night-remember?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir