“Onda performans sergilemek için saha dışında en iyi arkadaş olmanıza gerek yok” – Deepak Hooda’da Gautam Gambhir ve aynı IPL takımında oynayan Krunal Pandya


Lucknow Super Giants (LSG) akıl hocası Gautam Gambhir, Hindistan Premier Ligi (IPL) sırasında Deepak Hooda ve Krunal Pandya’nın birlikte oynamasında hiçbir sorun görmediğini iddia etti.

Her iki kriket oyuncusu da geçen ay Bengaluru’daki mega müzayedede LSG tarafından satın alındı. İkili, yerli krikette büyük bir tartışmaya karıştı. Geçen yıl Hooda, Baroda kaptanı Krunal’ı kendisine zorbalık yapmakla suçladı ve daha sonra takımdan ayrıldı.

PTI ile yaptığı bir röportajda Gambhir, bir takımdaki oyuncuların en iyi arkadaş olması gerekmediğini belirtti. Hooda-Pandya durumunu detaylandırarak şunları söyledi:

“Bakın, saha dışında performans sergilemek için en iyi arkadaş olmanıza gerek yok. Onlar profesyoneller ve yapacakları bir iş olduğunu biliyorlar. Eğer oynuyorsanız her gece akşam yemeğine çıkmak zorunda değilsiniz. aynı takımda.”

Kendi deneyimini paylaşan eski açıcı şunları ekledi:

“Oynadığım her takımda herkesle arkadaş olmadım. Ama bu, sahadayken elimden gelenin en iyisini yapmama engel olmadı. Bunlar olgun insanlar ve Lucknow için maçları kazanmak için burada olduklarını biliyorlar.”

Hooda daha önce Punjab Kings’i (PBKS) temsil ederken, Krunal 2021 IPL sezonundan sonra Mumbai Indians (MI) tarafından serbest bırakıldı.


“Çok boyutlu kriketçilere sahip olmak her zaman yardımcı olur” – Gautam Gambhir

Krunal ve Hooda’nın yanı sıra LSG, müzayedede West Indies’in çok yönlü oyuncusu Jason Holder’ı da aldı. Franchise’ın çok yönlü becerilere sahip oyuncuları satın almaya hevesli olduğunu kabul eden Gambhir, şunları söyledi:

“Ekibimiz için strateji hazırlarken, daha çok yönlü oyuncular istedik ve başkanımız Dr. Sanjiv Goenka’nın onayını aldık. Size daha fazla seçenek sundukları için çok boyutlu kriketçilere sahip olmak her zaman yardımcı olur. Vuruculara sahip olmak her zaman iyidir. , kim iki ya da üç aşırıya kaçabilir.”

LSG, IPL 2022 öncesinde İngiltere’nin hızlı bowling oyuncusu Mark Wood’un sakatlığı nedeniyle yarışma dışı bırakılmasıyla büyük bir darbe aldı. Takımın akıl hocasına göre, takımdaki başka birinin öne çıkması için bir fırsat. Gambhir detaylandırdı:

“Endişelendiğimi söyleyemem ama evet, Mark gibi o hızda bowling oynayan çok fazla bowlingçiniz olmadığı için bir aksilik. Ama bu aynı zamanda Dushmantha Chameera gibi birine veya kendilerini kanıtlama şansı.”

“Onda performans sergilemek için saha dışında en iyi arkadaş olmanıza gerek yok” – Deepak Hooda'da Gautam Gambhir ve aynı IPL takımında oynayan Krunal Pandya

LSG, 28 Mart’ta Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda ilk kez sahneye çıkan diğer oyuncular Gujarat Titans (GT) ile karşılaşınca IPL 2022 kampanyasını başlatacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-you-best-friends-field-perform-it-gautam-gambhir-deepak-hooda-krunal-pandya-playing-ipl-team?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın