Oleksandr Usyk, Anthony Joshua rövanşı için yapılan yoğun kampın ardından ‘siborg gibi görünüyor’ | Boks Haberleri


Oleksandr Usyk, bu Cumartesi Sky Sports Box Office’te canlı ve özel olarak Anthony Joshua ile rövanş maçı için “siborg gibi” antrenman yapıyor.

Organizatörü Alex Krassyuk, ağır siklet şampiyonunu hiç bu dövüş için olduğu kadar motive görmemişti.

Usyk, Eylül ayında Joshua’yı muhteşem bir tarzda tahttan indirerek WBO, IBF ve WBA ağır sıklet şampiyonluklarını kazandı. Rusya anavatanını işgal ettiğinde Ukrayna’ya dönmek için bu yılın başlarında rövanş görüşmelerinden uzaklaştı.

Bölgesel Savunma gücü ile gönüllü olduktan sonra Joshua ile bu maç için eğitim almak ve Ukrayna’yı dünya sahnesinde temsil etmek için ülkesini özel olarak terk etti.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Oleksandr Usyk ve Anthony Joshua arasındaki dünya ağır sıklet şampiyonası rövanşı bu Cumartesi (20 Ağustos) Sky Sports Box Office’te.

Organizatörü Krassyuk, “Ukrayna ordusundan büyük destek aldıktan sonra bu koşullar altında rövanş alma kararını verdi” dedi. Gökyüzü sporları.

“Üst düzey subaylarla temas halindeydi, yaralı savaşçıların olduğu hastaneleri ziyaret etti, taraftarlarla konuştu ve her konuşmada rövanş için destek ve kutsama sözlerini duydu.

Canlı Usyk v Joshua 2: Oluşturma

20 Ağustos Cumartesi 18:00

“İnsanlar onun savaşmasını istiyor. İnsanlar onun kazanmasını istiyor. Hepsi Ukrayna bayrağının çekilmesini ve Ukrayna marşının gezegende duyulmasını istiyor.”

Usyk, bir mesaj iletmek için Cumartesi günü Joshua ile savaşıyor.

Krassyuk, “Ukrayna’nın özgür, şeffaf, güçlü, manevi ve gelişmiş insanların ülkesi olduğunu tüm dünya bilmeli. Bu mesajları çok fazla erkek veremez. Usyk öyle ve bunu spor yoluyla yapıyor.”

usyk
Resim:
Usyk, Rusya ülkesini işgal ettiğinde Ukrayna’ya döndü.

Boks yapmanın ötesine geçen bir görevle karşı karşıya olan Usyk, şaşırtıcı olmayan bir gaddarlıkla hazırlanıyor.

Organizatörü, “Yakın zamanda yayınlanan videolarını izliyoruz ve bir cyborg gibi göründüğünü fark ediyoruz” dedi.

“Son üç ayda cehennemi yaşadı. Ve bu onu öldürmedi, daha da güçlendirdi. Onu hiç bu kadar kararlı görmemiştim.”

Usyk v Joshua 2: Tartı

19 Ağustos Cuma 12:30

“Dünyada çok fazla şampiyon, savaştan geçen ve ağır sıklet tacını savunmak için ringe gelen deneyimlerini paylaşamaz. Bu son derece karmaşık bir görevdi. Ama görünüşe göre doğru bir şekilde geçmiş.”

Usyk tarihte bir yer için savaşıyor. “2013’te profesyonel kariyerinin başlangıcından beri onun organizatörü olduğum için bu bana adil gelmeyecek. [to comment on that]”dedi Krassyuk.

“Tarih onun ne kadar özel olduğuna karar versin.”

Anthony Joshua’nın Oleksandr Usyk’e karşı dev ağır sıklet rövanşı 20 Ağustos Cumartesi günü Sky Sports Box Office’te canlı yayınlanacak. Usyk vs Joshua 2’yi şimdi ayırtın!
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12673625/oleksandr-usyk-looking-like-a-cyborg-after-intense-camp-for-anthony-joshua-rematch

SMM Panel PDF Kitap indir