Olası XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu, Hava Tahmini ve Canlı Akış Ayrıntıları


Romanya, 2022 Valletta Kupası’nın dokuzuncu maçında Macaristan ile karşı karşıya gelecek. Bu heyecanlı karşılaşmaya Marsa’daki Marsa Spor Kriket Kulübü ev sahipliği yapacak.

Romanya son maçında Malta ile karşı karşıya geldi. Sıkı bir mücadele oldu ve finalde maçı kaybeden Rumen ekibi sonunda sinirlerine hakim olamadı. Rekabette geri dönmeyi umacaklar.

Önce vuruş yapması istendikten sonra, Rumen tarafı vuruş vuruşlarının sonunda 165 puan aldı. Bu süreçte dört küçük kapı kaybettiler. Bowling oyuncuları beş küçük kapı aldı, ancak ev sahibi takım yedek üç topla çizgiyi geçtiği için toplamı koruyamadı.

Bu arada Macaristan, son maçında Bulgaristan ile karşılaştı ve galibiyet yollarına geri dönmek için onları yendi. Çıtır çıtır bir yarışmaydı ve Macar tarafı eve beş koşuyla dönmeyi başardı. Kazanan momentumu ileriye taşımaya çalışacaklar.

Macar tarafı yarasaya konduktan sonra tahtaya 158 kişi gönderdi. Bowling oynayanlar mükemmel bir şekilde bowling oynadılar ve Bulgar tarafını oyunu beş koşuyla kazanmak için 153 ile sınırladılar. Bu süreçte dokuz küçük kapı aldılar.


Romanya – Macaristan Maç Detayları:

Eşleşme: Romanya – Macaristan, Maç 9, Valletta Kupası, 2022

Tarih ve saat: 12 Mayıs 2022, Perşembe, 19:00 IST

mekan: Marsa Spor Kulübü, Marsa


Romanya – Macaristan Saha Raporu

Marsa Spor Kulübü’ndeki saha vuruş için iyi görünüyor. Bir kez ayarlandığında, vurucular vuruşlarını özgürce oynayabilir. Bowling oyuncuları hedefleri ıskalayarak bir yolculuğa çıkarlar ve muhalefeti düşük toplamlarla sınırlamak için hazır olmak zorunda kalacaklardır.


Romanya – Macaristan Hava Durumu

Marsa’da sıcaklığın 14 ile 22 derece arasında olması bekleniyor. Perşembe günü için yağmur beklenmiyor ve tam bir oyun oynanması bekleniyor.


Romanya – Macaristan Olası 11’ler

Romanya

Taranjeet Singh’den elli sayıyla (44 topta 63 top), Malta’ya karşı 165 sayı attılar. Ijaz Hussain iki kaleci aldı ancak son rövanşta ev sahibi toplam sayıyı kovalarken bunlar bir bütün olarak oynamayı başaramadı.

olası XI

Ramesh Satheesan (ş), Taranjeet Singh, Ijaz Hussain, Sivakumar Periyalwar, Vasu Saini, Abdul Shakoor (hafta), Sukhi Sahi, Gaurav Mishra, Cosmin Zavoiu, Raj Kumar, Marian Gherasim

Macaristan

Abhishek Kheterpal 42 sayı ile en skorer isim olurken, Macar tarafı son maçında Bulgaristan’a karşı 20 sayı kotasında 158 sayı attı. Bhavani Prasad Adapaka, üç küçük kapı alırken topla oynadı ve takımının toplamı savunmasına yardım ederek maçı beş koşuyla kazandı.

olası XI

Khaibar Deldar, Marc Ahuja (ş), Zahir Safi, Stan Ahuja (hafta), Harsh Mandhyan, Abhishek Kheterpal, Ali Farasat, Asanka Weligamage, Sandeep Mohandas, Gabor Torok, Bhavani Prasad Adapaka


Romanya – Macaristan Maç Tahmini

Rumen tarafı son maçında mağlubiyet alırken, Macar tarafı Bulgaristan’ı mağlup etti. Romanya, durumu tersine çevirmeye ve Macaristan’a karşı tüm silahlarını ortaya koymalarını beklemeye hevesli olacak.

Macaristan arkalarında kazanma ivmesine sahip ve onlardan bunu ileriye taşımalarını ve Romanya’yı yenmelerini bekliyor.

Tahmin: Macaristan bu karşılaşmayı kazanır.


Romanya vs Macaristan yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yok

Canlı yayın: Hayran Kodu


S. Abhishek Kheterpal elli sayı atar mı?

şimdiye kadar 0 oy

Arjun Panchadar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/valletta-cup-2022-match-9-romania-vs-hungary-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın