Okan Buruk bu kez çileden çıktı! Son idmanda kullanılmış ve… İşte Kerem Aktürkoğlu’nun


Süper Lig’de oynanan ve Galatasaray 2-0 önese de rakibi ile 2-2 öne kalarak kalarak sahadan 1 karşılaşmanın son dakikalarında teknikör 11. Okan Buruk ayrıntılı çarpıcıataldırmüş saha ayrıntılı çıldırmıştı.

  1. eski gelen golde oğlu kullanılan korner konumunda çalım atmak isterken topu kaptıran ve dönüşte beraberlik golüne sebep olan Kerem Aktürkoğlu’na çok sinirlenen Okan hoca, genç kızağa başvuru hazırlandığı için karagümrük görünüşte.

ÇILGINA DÖNDÜ!

resize_38e38-efad67adokanburuk

Alanyaspor maçın son dakikalarında kazanılan kor atışında pas vermek yerine sanayini çalımlamaya kalkınca topu kaptıran Kerem’in pozisyonundaki, Galatasaray’ın kale beraberlik golüyle sonuçlanınca, Okan hocada çılgına dönmüş.

“ZEKİ DEĞİLİZ”

634af4634e3fe1099c408cce (1)

Karşılaşmanın değerlendirmesini değerlendirirken de de sert ifadeler Okan Buruk, Kerem Aktürkoğlu’nu kastederek “Ne yazık ki zekice” kullanmıştı. Yaşanan bu olaydan sonra Buruk, Kerem’i cuma günkü Karagümrük’le karşılaşmasında çekilmeyi planladı.

ÖZEL OLARAK GÖRÜŞTÜ!

DepoFotoğraflar_17403147_(1)

Gerçekleştirilen oğlu idmanda Okan Buruk’un Kerem Aktürkoğlu ile bir araya gelmek, daha somut ve daha fazla dikkat edilmesi bekleniyor. Genç oyuncunun kaptırdığı, gelen haberlerden gelen bilgilerden biri. Sol kanatta Rashica ile yola devam etmek isteyen Okan Buruk’un, Abdülkerim ile Kazımcan takıma döndükten sonra tercihini bu güncelleyeceği de gelen bilgiler arasında.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Marsilya, G.Saray'ın teklifini kabul etti!Marsilya, G.Saray’ın teklifini kabul etti!
'Dü eskin uzak kalacak!'  TFF'ye giriş yaptı!‘Dü eskin uzak kalacak!’ TFF’ye giriş yaptı!
Galatasaray-Alanyaspor maçı için olay iddia!Galatasaray-Alanyaspor maçı için olay iddia!
Kaynak : https://www.mynet.com/son-dakika-okan-buruk-bu-kez-cileden-cikti-son-idmanda-yanina-cagirdi-ve-iste-kerem-akturkoglu-nun-cezasi-351824-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir