Ohio State Buckeyes – Maryland Terrapins Tahmini, Oranlar, Çizgiler, Yayılmalar ve Seçimler – 19 KasımOhio State Buckeyes - Maryland Terrapins Tahmini, Oranlar, Çizgiler, Yayılmalar ve Seçimler - 19 Kasım

Ülkenin 2 numaralı takımı Ohio State Buckeyes, Maryland Terrapins’i yenmek için doğuya gidiyor. Terrapins, güçlü bir pas oyunuyla rakip için sorunlara neden olabilir, ancak bu Ohio State’in ilk rodeosu değil. Buckeyes, bu müsabakaya 10-0’lık bir hızla giriyor ve çoğu maç müsabakasız oluyor. Gelecek hafta ezeli rakipleri Michigan Wolverines’e karşı The Big Game var. Maryland, yenilmemiş Buckeyes’i alt etmekten başka bir şey istemez, ancak Ohio State’in hücumda çok fazla silahı var. Heisman Trophy adayı QB CJ Stroud, kolej futbolunda isabetli bir pasör. Stroud, yaşının ötesinde bir anlayışla oynuyor. Buckeyes, sahanın her yerinde derin ve orta düzeyde kazanabilen dinamik alıcılara sahiptir. Buckeyes şüpheye düştüğünde arkasını döner ve topu arka sahalarındaki müthiş iki başlı canavara verir. Maryland, Ohio State’i durduracak cevaplara sahip değil.

Bahis oranları ve tahminler aşağıdaki gibidir:

TAKIMLAR HATLAR ÜZERİNDE ALTINDA PARA HATTI
Ohio Eyaleti Buckeyes -27,5 (-110) Ç 63,5 (-110) -6000
Maryland Terrapins +27,5 (-110) U 63.5 (-110) +1800

Ohio State Buckeyes – Maryland Terrapins Ayrıntıları

Fikstür: Ohio Eyaleti Buckeyes @ Maryland Terrapins

Tarih ve saat: 19 Kasım Cumartesi, 12:00 ET

mekan: SECU Stadyumu Koleji Parkı, Maryland

Ohio State Buckeyes – Maryland Terrapins En İyi Seçim

Buckeyes’in arka sahasıyla ilgili olarak Columbus dışında dolaşan raporların hepsi olumlu. Bu raporlar, TreVeyon Henderson ve Miyan Williams’ın son haftalarda yaralandığını gören izleyiciler için hoş bir sürpriz. Henderson ve Williams, kolej futbolunda RB pozisyonunda en iyi 1-2 vuruşları. Buckeyes, QB CJ Stroud’un üzerindeki baskıyı olabildiğince azaltmak ve bu sefer saha oyununa yaslanmak isteyecek. Maryland savunması, Buckeyes’in güçlü hücum saldırısına karşı koyamaz.

Ohio State Buckeyes, Team Rushing Yards: Bitti

Ohio State Buckeyes – Maryland Terrapins Final Tahmini

Buckeyes, bir süredir takvimlerinde daire içine alınmış bir maç olan Michigan Wolverines ile gelecek hafta karşılaşacakları son hesaplaşmadan önce son hazırlıkları yapıyor. Buckeyes doğal olarak Terrapins’i geçmiş gibi görünebileceğinden, Maryland’e karşı bir oyun klasik bir tuzak oyunu olacaktır. Ohio State ile ilgili sorun, havada ve yerde çok iyi olmaları. Oyunlarının bir kısmı zorlanırsa, diğeri boşluğu doldurur. Maryland, bu sezon Michigan’ı sert oynadı, ancak Ohio Eyaleti, Maryland savunmasının mücadele etmesi için çok fazla ateş gücüne sahip. Buckeyes’ı alın ve puanları verin.

Tek gözlü -27,5 (-110)
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/sports-betting/best-ncaa-football-picks-ohio-state-buckeyes-vs-maryland-terrapins?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir