Off The Fence: Rachael Blackmore’un çarpıcı Cheltenham Gold Cup başarısını içeren Cheltenham Festival incelemesi | Yarış HaberleriOff The Fence: Rachael Blackmore'un çarpıcı Cheltenham Gold Cup başarısını içeren Cheltenham Festival incelemesi | Yarış Haberleri

Off The Fence paneli, bu sezonun Cheltenham Festivali’ndeki iniş ve çıkışları ve gelecek sezon için bazı ipuçlarını tartışırken son bir dans için geri döndü.

Sezonun son bölümünde, Barry Geraghty, Tony Keenan ve ev sahibi Vanessa Ryle, Prestbury Park’taki dört günlük toplantıda göze çarpan performanslarını seçiyor ve geçen hafta Cheltenham’daki tüm şampiyonluk yarışlarını gözden geçiriyor.

Ayrıca Aintree ve Punchestown’daki sezon sonu toplantılarında tehdit edebilecek atlara bir göz atıyorlar ve ayrıca 2022/23 sezonuna bir göz atıyorlar!

Barry Geraghty

43 Cheltenham Festivali başarısı, Altın Kupa ve Grand National ödüllü jokey Barry Geraghty, eyerde 24 yıllık bir kariyerin ardından emekli oldu ve 2012 ve 2019 yılları arasında büyükelçi ve köşe yazarı olarak verimli bir ilişki yaşadığı At The Races’e geri döndü.

İkonik bir National Hunt binicisi olan ve sporun en büyük sahalarından bazılarında hala iyi bağlantıları olan ve binicilik yapan Barry, atlama yarışlarında kazanılabilecek her şeyi kazandı ve izleyicilere Off The Fence’den her hafta ham bir fikir vereceğinden emin.

Vanessa Ryle

The Bloodstock Show’a da öncülük eden Sky Sports Racing kurs sunucusu ekibinin popüler bir üyesi, ev sahibi Vanessa hevesli bir Jumps yarış hayranı ve her hafta analist meslektaşları ‘Off The Fence’i yönlendirmekle görevlendirilecek

Tony Keenan

attheraces.com’un yerleşik İrlandalı bahşişçisi ve analisti Tony Keenan, 2017’den bu yana ATR’nin Dublin’deki Cheltenham Preview Nights’ında Barry ile birlikte başrol oynadı. Keskin dilli olduğu kadar keskin zekalı olduğu kadar, Tony’nin düzenli benzersiz çekimleri ve mantıklı sunumu Off The Fence izleyicilerini (ve Barry ve Vanessa!) hiç şüphe yok ki tetikte tutun.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12572868/off-the-fence-cheltenham-festival-review-including-rachael-blackmores-stunning-cheltenham-gold-cup-success

SMM Panel PDF Kitap indir