Odd vs Molde tahmini, önizleme, takım haberleri ve daha fazlası


Norveç profesyonel ligi Eliteserien’de Odd BK, Pazar günü Skgerak Arena’da Molde FK’yi konuk edecek.

Odd, geçen sezon cansız bir sezon geçirdi ve 16 takım arasında 13. sırada dibe yakın bir yerde bitirdi. Odd, 2000 yılında Tippeligaen adı altında tek yerel üst uçuş unvanını kazandı. Eliteserien formatının tanıtılmasından bu yana en iyi başarıları yarı final oldu.

Mevcut kampanyadan değerli bir şeyler yapmak için biraz gayret gösterdiler. Liderler Lillestrom’un şu ana kadar elde ettiklerinin yarısı olmasına rağmen, 12 puanla dokuzuncu sırada bulunuyorlar. Odd, Molde’ye karşı bir galibiyet durumunda beş sıra sıçrayabilir.

Molde geçen yıl şampiyon Bodø/Glimt’in gerisinde kaldı. Geçen sezonki hedefleri aynı – şampiyonluğu kazanmak. MFK, son Eliteserien şampiyonluğu 2019’da olmak üzere dört kez en büyük ödülü tattı.

Bu sezon şu ana kadar Molde doğru yolda görünüyor, 10 maçın yedisini kazandı, bir beraberlik aldı ve sadece ikisini kaybetti. Liderlerden iki utangaç Lillestrom ile 22 puanla ikinci sıradalar. Molde son zamanlarda yoluna çıkan her takımı ezdi. Bu ruhu Skien’deki Skagerak Arena’ya getirmeyi umacaklar.

Odd, evinde oynamasına rağmen, MFK’nin hücum gücü nedeniyle savunmaya geçmek zorunda kalabilir. Karşı saldırılar, ev sahibi için yararlı bir taktik olabilir.


Odd vs Molde Birebir

Molde, Odd’a karşı toplam 17 gol atarak, son beş karşılaşmasında üstün geldi.

Tek form kılavuzu (tüm yarışmalar): DWLWW

Molde form kılavuzu (tüm yarışmalar): WWWWW


Odd vs Molde Takım Haberleri

Garip

Antrenör Pal Arne Johansen, geçen ayın sonlarında deplasmanda HamKam’ı 2-1 mağlup eden aynı kadroyla muhtemelen sahaya çıkacak. Odd, oyun boyunca %70’e yakın topa sahip olma yüzdesini korudu. Milan Jevtovic ve Tobias Lauritsen’in özellikle ev sahibi taraftarlar önünde bir kez daha gol atması bekleniyor.

İncinme: Hiçbiri.

Şüpheli: Hiçbiri.

Süspansiyon: Hiçbiri.

Kullanım dışı: Hiçbiri.

küf

Altı oyuncu farklı yaralanmalarla sahadan çekildi. Bunlar arasında Rafik Zekhnini (uyluk yaralanması), Ola Brynhildsen (kasık yaralanması), Ulland Andersen (ÖÇ yaralanması), Martin Ellingsen (diz yaralanması), Björn Sigurdarson (diz yaralanması), K. Haraldseid (diz kapağı yaralanması) yer alıyor.

İncinme: Rafik Zekhnini, Ola Brynhildsen, Ulland Andersen, Martin Ellingsen, Björn Sigurdarson, K. Haraldseid

Şüpheli: Hiçbiri.

Süspansiyon: Hiçbiri.

Kullanım dışı: Hiçbiri.


Odd vs Molde Tahmini Xls

Tek (4-3-3): Leopold Wahlstedt (GK), Gilli Rolantsson, Odin Luraas Bjortuft, Steffen Hagen, Josef Baccay, Conrad Wallem, Salomon Owusu, Joshua Kitolano, Milan Jevtovic, Tobias Lauritsen, Mikael Noro Ingebrigtsen

Kalıp (3-4-3): Jacob Karlstrom (GK), Martin Bjornbak, Benjamin Tiedemann, Birk Risa, Erling Knudtzon, Emil Breivik, Sivert Heggheim Mannsverk, Kristoffer Haugen, David Fofana, Magnus Wolff Eikrem, Magnus Grodem


50$ Risksiz Bahis + DraftKings SB’de 1.000$’a kadar Para Yatırma Maçı


Tek ve Molde Tahmini

Molde’nin şu anki mükemmel deplasman formu ile Skagerak Arena’da biraz üzmelerine neden olabilir. Odd, evinde adil bir sonuç elde etme umuduyla kesinlikle bir mücadele verecektir. Ancak MFK fark yaratacak kadar kaliteli oyunculara sahip.

Molde’nin üç puanı da kazanması ve alması bekleniyor, ancak morluklar olmayacak.

Tahmin: Tek 1-2 Küf

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/odd-vs-molde-prediction-preview-team-news-eliteserien-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel