OB34 erişimi için resmi yöntem


Free Fire için OB34 güncellemesi yaklaşıyor ve bu ay içinde yayınlanacağına inanılıyor. Anitta işbirliğine dayalı içerik büyük olasılıkla tanıtılacağından, oyunun topluluğu gelmeye hevesli.

Ayrıca Advance Server, yani bir test sunucusunun bugün canlı olarak yayınlanması planlanıyor. Oyuncuların yeni özellikleri denemelerine ve son sürümde dağıtmadan önce genel bir bakış edinmelerine izin verilecek.

Ancak, oyuncuların bir Aktivasyon Koduna sahip olmadıkça Free Fire OB34 Advance Sunucusuna erişemeyeceklerini unutmamak önemlidir. Bunu edinme hakkında daha fazla bilgi bir sonraki bölümde sağlanacaktır.


Oyuncuların Free Fire Advance Server Aktivasyon kodunu (OB34) nasıl alabileceğine dair ayrıntılar

Free Fire Advance Sunucuları yalnızca sınırlı sayıda oyuncuyu idare edebilir, bu nedenle Aktivasyon Kodları herkese dağıtılmaz. Bunu almanın tek yolu, birkaç gün önce başlayan kayıt sürecini bitirmek.

Sonuç olarak, oyuncular devam edip bu özel kodu alma şansına sahip olmak için kendilerini kaydedebilirler:

Aşama 1: Başlamak için, kullanıcıların Free Fire Advance Server web sitesini ziyaret etmesi gerekecek. tıklayarak sayfaya ulaşabilirler. bu URL.

Oyuncular bu iki yöntemden herhangi birini kullanabilir (Görüntü Garena üzerinden)
Oyuncular bu iki yöntemden herhangi birini kullanabilir (Görüntü Garena üzerinden)

Adım 2: Daha sonra, kişiler ekranlarında görünen mevcut iki seçenek arasından seçim yapmalıdır – ‘Facebook’a Giriş Yap’ ve ‘Google’a Giriş Yap’. Gerekli olanı seçtikten sonra kimlik bilgilerini girip oturum açabilirler.

Tüm bu ayrıntılar metin alanına girilmelidir (Görüntü Garena üzerinden)
Tüm bu ayrıntılar metin alanına girilmelidir (Görüntü Garena üzerinden)

Aşama 3: Ardından, oyuncuların bu ayrıntıları metin kutusuna girmesi gereken bir form görünecektir:

1) İsim

2) E-posta Adresi

3) Telefon Numarası

4. Adım: Son olarak, kayıtlarını tamamlamak için ‘Şimdi Katıl’ düğmesine dokunabilirler. Daha sonra oyuncular kod için geliştiricilerden bir yanıt bekleyebilirler.

Oyuncuların Aktivasyon Kodunu almak için kullanabilecekleri alternatif çözümler bulunmadığına dikkat edilmelidir. Onlara bu kodu yalnızca Garena sağlayabilir.


Gelişmiş Sunucu zaman çizelgesi

Bu, Gelişmiş Sunucunun Zaman Çizelgesi'dir (Görüntü Garena üzerinden)
Bu, Gelişmiş Sunucunun Zaman Çizelgesi’dir (Görüntü Garena üzerinden)

İşte Free Fire Advance Server’ın işlevselliğinin kesin tarihleri:

Başlangıç ​​tarihi: 12 Mayıs 2022

Bitiş tarihi: 23 Mayıs 2022

Bu süre zarfında oyuncular APK dosyasını indirecek ve özellikleri kontrol edecek. Oyunun normal versiyonundan farklı bir istemci olacak. Ek olarak, katılımcılar içinde kaydedilen tüm ilerlemeyi kaybedeceklerdir.


Not: Hindistan’daki kullanıcılar, hükümetin dayattığı yasak nedeniyle Free Fire’ı indirmekten veya oynamaktan kaçınmalıdır. Bunun yerine, kısıtlı uygulamalar listesinde olmayan MAX sürümünü oynayabilirler.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/free-fire/how-get-free-fire-advance-server-activation-code-official-method-ob34-access?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın