“O hiçbir zaman taahhütte bulunmadı, sadece yetenekli, Cam Newton ile aynı”


Anthony Davis, Cam Newton ile karşılaştırıldı, çünkü analist Colin Cowherd, “yetenekli” olmalarına bakılmaksızın, her ikisini de bağlılık eksikliği nedeniyle patlattı.

Cowherd dedi ki:

“O hiçbir zaman taahhütte bulunmadı. O sadece yetenekli. Cam Newton’da olduğu gibi.”

Analist, Anthony Davis’in 26 yaşında zirveye ulaştığını söylüyor

Anthony Davis, sakatlıkları nedeniyle 40 maçla sınırlı olan sıkıntılı bir sezondan çıkıyor. Lakers’ın büyük şutu, oynadığı süre boyunca 3 puanlık %18.6 gibi sıkıntılı bir şut, kariyer ortalaması olan %30.3’e kıyasla.

Davis’in arzulanan bir şey bıraktığını söylemeye gerek yok. Birçoğu, yaralanma geçmişi ve sağlıklı kalamaması nedeniyle AD’den şüphe etmeye başladı. Colin Cowherd bu insanlardan biri oldu.

.@ColinCowherd buna inanmak için Anthony Davis’in görmesi gerekiyor…”O 29 yaşında bir yaşlı… Asla taahhütte bulunmadı. O sadece yetenekli.”

Analist, Davis’in Lakers’ın şampiyonluğu kazandığı yıl (2020’de) 26’da zirveye ulaştığına inanıyor.

Lakers geçen sezon playofflara kalamadığı için çoğu kişi takımın gücünü ve kimyasını sorgulamaya başladı.

Russell Westbrook, her şeyden çok bir sorun olarak görülüyordu ve Carmelo Anthony ve yıl için eklenen diğer gaziler üretmedi. Westbrook, oyunu sıkılaştırarak ve top top kayıplarını azaltarak sezonu kapattı ve LeBron James maç başına 30.3 sayı ortalaması ile tamamladı.

Ancak geriye kalan sorun Davis’ti. Yerde kalamaması büyük bir problemdi. 2020 şampiyonluk koşuları sırasında Davis, takımın bu zafere ulaşmasına yardımcı olan büyük bir varlıktı.

Boyutunun ve kabiliyetinin düşük olması, şut yeteneğiyle birleştiğinde Lakers’ın bu şampiyonaya ulaşmasına yardımcı oldu. Artık bu varlıklar olmadığı için Lakers çok daha küçük ve daha yavaş görünüyordu.

Geçen sezon, James ne kadar sayı atarsa ​​atsın Lakers’ın sahada ikinci bir yıldız olmadan dalga geçmeyeceğini kanıtladı.

Birçok takım harika, tam kadrolar olarak gelişiyor. Lakers geriye gidiyor gibi görünüyor.

Davis’e tutunmak Los Angeles’ı zor durumda bırakmaya başlıyor. Büyük oyuncu tam kapasitesiyle üretime başlayamazsa, yeni Lakers koçu Darvin Ham’ın yeni seçeneklere bakması gerekebilir.

Davis, süperstar seviyesinde bir büyük ve tartışmasız şu anda ligdeki en büyük pivotlardan biri olarak görülüyor, ancak geçen sezon bu rolü üstlenmedi.

Davis sağlığına kavuşamaz ve güvenilir olamazsa, spor analisti Colin Cowherd haklı olabilir: Takımın ilerlemesi gerekebilir.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-he-s-never-committed-he-s-just-gifted-cam-newton-nba-analyst-tells-anthony-davis-i-don-t-need-twitter-telling-hard-you-re-working-says-peaked-26?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir