NXT UK’de Bıyık Dağı patladı


Bıyık Dağı olarak da bilinen eski NXT Takım Şampiyonları Tyler Bate ve Trent Seven, NXT UK’de ayrıldı.

Takım, 2010’ların ortalarında, Progress ve Defiant Wrestling gibi promosyonlarda İngiliz bağımsız devresinde birlikte çalıştı. Tyler Bate’in kazandığı WWE’nin Birleşik Krallık Şampiyonası Turnuvasında bireysel olarak yarışmak için 2017’de Vince McMahon’un şirketine imza attılar. O ve Trent, 2018’de NXT UK yayına girdiğinde sendikalarında reform yaptılar.

Ancak, uzun süredir devam eden birliktelikleri, bu haftaki NXT UK’deki olayların ardından nihayet sona ermiş gibi görünüyor. Takım, takım şampiyonluklarını Oliver Carter ve Ashton Smith’e bıraktıktan sonra, Trent Seven, bunun yerine Tyler Bate’e saldırdığı için Mark Henry-vari bir sapma olduğu ortaya çıkan emekliliğini duyurmak için çıktı.

Bu, takım olarak kendi zamanlarında hem NXT hem de NXT UK Takım Şampiyonluklarını kazanan Mustache Mountain için çok başarılı bir koşunun sonunu işaret ediyor.

Önümüzdeki haftalarda WWE’nin Bate ve Seven için neler yapacağını görmek ilginç olacak. Bıyık Dağı hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-moustache-mountain-implodes-nxt-uk?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel