NXT Süperstarı Joe Gacy ilginç gizli yeteneği paylaşıyor


WWE NXT Süperstarı Joe Gacy, yakın tarihli bir röportajda lise günlerinden kalma gizli bir yeteneğe sahip olduğunu açıkladı.

Gacy, bağımsız devrede Psycho Joe olarak güreşerek, Combat Zone Wrestling ve Evolve gibi promosyonlar için yarışarak bir isim yaptı. Daha sonra Ağustos 2020’de WWE’ye imza attı. Kısa süre önce In Your House’da NXT Şampiyonası için Bron Breakker’a meydan okudu, ancak başarısız oldu.

NXT Superstar, lise öğrencisiyken geri aldığı gizli bir yeteneği ortaya çıkardı. Ile konuşmak kavgacı, Gacy deneyimli bir breakdansçı olduğunu belirtti. Ayrıca okul dansları sırasında hareketlerini boşa çıkaracağını ve hobinin kendi başına bir hayata sahip olmaya devam edeceğini iddia etti.

“Komik hikaye, lisedeyken bir tür break dansa başladım. İşin garibi, kilolu bir çocuktum, bu yüzden bunu nasıl veya neden yapmaya karar verdiğimi bilmiyorum, bir şekilde oldu. Lise danslarında dans eden adam olarak tanınırdım. Oradan bir nevi kendi hayatını aldı” dedi.

Bu gece The Dyad I eylemde olacağım @WWENXT 🙂🙃


Joe Gacy, NXT 2.0’da neler yaptı?

Gacy kısa süre önce NXT Şampiyonu Bron Breakker’a karşı In Your House etkinliğinde sona eren bir rekabete karışmıştı.

Yıldız, Rick Steiner’ı kaçırıp Breakker’ı yüksek bir platformdan fırlattığı bir kan davasının ardından NXT Şampiyonası için ikinci mücadelesinde yetersiz kaldı.

Şu anda bir hikayesi olmamasına rağmen, Gacy hala maçlarına karışan gizemli kapüşonlu figürleriyle çevrilidir.

WWE’nin gelişim programında Joe Gacy’yi nelerin beklediğini görmek ilginç olacak. NXT 2.0 hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-nxt-superstar-joe-gacy-shares-interesting-hidden-talent?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir