Novak Djokovic vs. Cam Norrie: Oranlar, Önizleme ve Tahmin


Novak Djokovic vs. Cam Norrie Önizleme: Djokovic’in Finallere katılmasını bekleyin

World #1 Novak Djokovic, Wimbledon yarı finalinde Cam Norrie ile Nick Kyrgios ile karşılaşacak.

Hem Sırp hem de İngiliz, çeyreklerde 5 setlik uzun maçlar yaptı. Novak Djokovic, Sinner karşısında iki set erken düştü, ancak sonraki üç seti ikna edici bir şekilde kazanmak için geri döndü. Jannik Sinner en iyi tenislerinden bazılarını oynadı, ancak Djokovic oyununu yeni açtı.

Cam Norrie geride kaldı David Goffin birkaç gün önce son derece eğlenceli bir maçta. Norrie, Wimbledon’da etkileyici bir performans sergiledi, ancak ev sahibi seyircisi onu finallere taşımak için yeterli olmayabilir.

Norrie bu turnuvada bir veya iki setlik açığın üstesinden geldi, ancak dedikleri gibi, ne kadar çirkin olursa olsun bir galibiyet galibiyettir. Eğer 1 numaralı dünyayı geçmek istiyorsa, önceki turlarda olduğundan çok daha iyi oynaması gerekecek.

“İnanabiliyor musun? Semi’lere!” -Cameron Norrie

Djokovic’in para çizgisinde -1600’e kadar oturduğu göz önüne alındığında, bu maçta pek bir değer yok gibi görünüyor. Bu durumlarda, genellikle spreadlerde ve aksesuarlarda bol miktarda değer vardır. Normalde, bu kadar yoğun bir şekilde favori olan birini gördüğümüzde bahisçilerin aradıkları ilk şey, düzlüklerde kazanan Sırp olacaktır. Ayrıca bazı kitaplarda -200’e kadar çıktığı yerde biraz fazla sıkılmış gibi görünüyor.

İki adam bir kez karşı karşıya geldi. Bu, Novak Djokovic’in 6-2, 6-1’lik set galibiyetiyle sonuçlandı. Aslında, Djokovic çimlerdeki son 12 maçında 12-0, bu yüzden bir maçı mümkün olan en iyi değer için incelerken bu iyi bir trend. Cam Norrie çimde de çok başarılı oldu, ancak Sırp, akla gelebilecek her yüzeyde çok zor bir mücadele.

Seçim/Tahmin: Novak Djokovic -7,5 maç (-110)

“Şampiyonlar böyle oynanır” – Wimbledon

Djokovic’in lehine olan yayılma burada en iyi değere sahip görünüyor. Sırp, savaşta test edildi ve büyük maçları kazanabileceği kanıtlandı. Memleketi favorisi Cam Norrie, kariyerinin en iyi Wimbledon sonucunu şimdiden gördü. Bu iş sona eriyor gibi görünüyor.

Djokovic’i maç boyunca Norrie’den 8+ daha fazla maç kazanması için alıyoruz. Sadece kazanmalı değil, aynı zamanda hakim olmalı ve finallere çıkmalı.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/odds/novak-djokovic-vs-cam-norrie-odds-preview-prediction-wimbledon-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir