Nong-O Gaiyanghadao, Jump Switch Roundhouse Kick’i öğretiyor


Nong-O Gaiyanghadao, bilgisinin bir kısmını dünyanın öğrenmesi için serbest bırakıyor. ONE Şampiyonası horoz siklet Muay Thai şampiyonu, adına 300’den fazla maç ve sayısız dünya şampiyonluğu ile disiplinde bir uzmandır.

Evolve MMA geçenlerde bir video paylaştı. Youtube başlıklı Bir Atlama Anahtarı Yuvarlak Tekme Nasıl Yürütülür’. Şampiyonun manevrayı öğrettiğini gösterir.

Aşağıdaki videoyu izleyin:

youtube kapağı

Talimatlar şunları okur:

Adım 1, Bir atlama anahtarı yuvarlak vuruşu gerçekleştirmek için, anahtar için ivme oluşturmak üzere önde gelen bacağınızı midenize doğru kaldırın. 3. Adım, arka ayağınızla iterken arka bacağınızı rakibin vücuduna doğru açmak için kalçanızı çevirin. 5, kalçanızı ve kurşun ayağınızı tamamen döndürerek tekme ile devam edin.”

Nong-O, Muay Thai dünya unvanını 2019’da ONE’da kazandı ve o zamandan beri beş maçta şampiyonluğu savundu. Muay Thai uzmanı, son üç unvan savunmasının hepsini nakavtla kazandı. Şu anda dünyanın en iyi Muay Thai dövüşçülerinden biri.

Bir sonraki unvan savunması, eğlenceli İngiliz forvet ‘The Hitman’ Liam Harrison’a karşı olacak.


Nong-O Gaiyanghadao, Liam Harrison ile karşılaşacak

Liam Harrison, profesyonel olarak ilk çıkışını 1999’da yapmış olan deneyimli bir Muay Thai forvet oyuncusu. Bu yılın ilerleyen saatlerinde, o ve Nong-O Gaiyanghadao, BİR ufak tefek Muay Thai dünya şampiyonası için karşı karşıya gelecek.

Harrison, bu yılın başlarında Muangthai PK.Saenchai ile iki dövüşçünün bir rauntta beş nakavt takas ettiği bir kavgadan sonra unvan atışını kazandı. Zafer, Harrison’a iki performans bonusu ve bir şampiyonluk kazandı.

90 saniye içinde beş kez yere yığılma mı?!?! İşler ÇILGIN oldu #ONE156 Liam Harrison ve Muangthai PK.Saenchai ile. Muay Thai küçük eldivenli mi? Her seferinde beni üye yap.

Ile konuşmak BİRyetenekli Tayland doğumlu şampiyon yaklaşmakta olan rakibi hakkında yorum yaptı:

“Liam, yaklaşan kavgamızda her şeyi ortaya koyacağım. Kendini iyi hazırlamalısın çünkü seni nakavt etmek üzereyim, kesin… Hem onun için hem de benim için bir nakavtla biteceğinden eminim. Kimin silahının hedefi önce vuracağına bağlı. Ağır yumruklar ve tekmeler var. Bende de var. Bakalım çemberde kim daha iyi yapacak.”

Muay Thai horoz siklet bölümünün zirvesi, 2022’de Nong-O Gaiyanghadao ve Liam Harrison’ın hattaki başlıkla buluştuğu zaman çözülecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-nong-o-gaiyanghadao-teaches-jump-switch-roundhouse-kick?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel